Неділя, 14 Квітня

Мінекономрозвитку презентувало промоційний ролик про туристичну Україну (Відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство економічного розвитку й торгівлі презентувало повну версію промоційного відео про туристичну привабливість України.

Ролик опубліковано на сторінці відомства в Facebook.

«Ukraine – Оpen for tourism” – твердження, з яким неможливо не погодитися! Україна феноменальна, вона поєднує в собі багатовікові традиції та сучасне мистецтво, захопливу архітектуру міст та унікальну природу, гучні фестивалі та теплі домашні свята, а ще їжу, колорит та гостинність, яка є визначальною рисою характеру будь-якого українця. Мета команди Мінекономрозвитку – відкрити нашу країну всьому світу. Раніше ми вже показували вам різні частини відео, які були створення для промоції України як привабливого туристичного центру. Сьогодні настала черга повної версії», – йдеться в публікації.

“Ukraine – Оpen for tourism” – твердження, з яким неможливо не погодитися! Україна феноменальна, вона поєднує в собі багатовікові традиції та сучасне мистецтво, захопливу архітектуру міст та унікальну природу, гучні фестивалі та теплі домашні свята, а ще їжу, колорит та гостинність, яка є визначальною рисою характеру будь-якого українця. Мета команди Мінекономрозвитку – відкрити нашу країну всьому світу.Раніше ми вже показували вам різні частини відео, які були створення для промоції України, як привабливого туристичного центру. Сьогодні настала черга повної версії!Зазвичай, ми не звертаємося до вас з подібними закликами, але в даному випадку – чекаємо на репости!Степан Кубів Mikhail Titarchuk Oksana Serdyuk Віталіна Мартиновська Ivan Liptuga

Opublikowany przez Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 23 kwietnia 2018

На відео, зокрема, представлено такі локації, як Бориспільський аеропорт, Одеський порт, Михайлівський Золотоверхий монастир, біопарк в Одесі, Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові, Кам’янець-Подільська фортеця, «Парк Київська Русь», львівська площа Ринок, столична Софійська площа, Національна опера України, Українські Карпати, Буцький каньйон на Черкащині, бурхливі потоки гірських річок, пляжі Чорноморського узбережжя, а також бізнес-центри, фестивалі Atlas Weekend, повітряних куль в Кам’янці-Подільському.