“Мамі”: американський співак зняв кліп на україномовну пісню

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Екранізована пісня про те, що ми повинні частіше говорити своїм матерям добрі і теплі слова, – пише РБК-Україна

Американський співак і актор Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) в День української мови та писемності випустив кліп на пісню “Мамі”, яка була презентована в жовтні.

“Ця пісня присвячена усім матерям. У ній йдеться про те, як син (на прикладі своєї матері) намагається тонко відчути весь їхній внутрішній світ і природу; зануритися в глибину їхніх думок, почуттів, переживань і бажань… І, звісно, про те, що ми повинні частіше говорити своїм матерям добрі і теплі слова”, – коментує Громаковский.

Зазначимо, що відеоряд на пісню був знятий ще в 2015 році режисерами Андрієм Лагутіним і Катериною Лаковою в рамках проведення фестивалю молодих кінематографістів “Кіно-Драйв”.

Додамо, що вивчити українську Алекса спонукали любов до нашої країни і дружина-українка. Вона й допомагала освоювати артисту мову. Зі своїми україномовними піснями артист уже встиг виступити на багатьох фестивалях у США. А нещодавно його голос мали можливість почути відвідувачі концерту гурту СКАЙ. Під час виступу українських рокерів відбувся імпровізований перформанс за участю Алекса та Олега Собчука.