Понеділок, 4 Грудня

Маєток в румунських Карпатах. Замок, в якому знімали Венздей, можна відвідати менш ніж 300 гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Основні сцени академії Невермор знімали в Румунському маєтку Кантакузіно, котрий уже став популярною локацією для туристів, розповідає nv.ua.

Прем’єра серіалу Венздей відбулася на Netflix 23 листопада і миттєво стала хітом, котрий побив буквально всі рекорди переглядів на платформі. Події значної частини серіалу відбуваються у старовинній академії Невермор для ізгоїв.

Місцем зйомок серіалу стала Румунія, а персонажі грали у більш ніж 70 локаціях, велика частина з яких була в Бухаресті, а певний відсоток — побудований з нуля. Однак основна частина зйомок відбувалася в академії, котра розташувалася в замку Кантакузіно в румунських Карпатах. І хоча чимало елементів замку було додано на монтажі за допомогою графіки, цей замок уже став хітом серед фанатів серіалу, котрі прагнуть прогулятися слідами Дженни Ортеги та її харизматичної персонажки.

This picture shows the roof of Cantacuzino Castle in real life.

Замок Кантакузіно в неорумунському стилі розташований у місті Буштень у Карпатах. Садиба площею 3148 квадратних метрів була побудована на землі мисливського будиночка Кантакузинів, а її будівництво тривало майже 10 років. Розроблений архітектором Грігоре Черчезом, маєток має чотири павільйони та характерні аркадні балкони, багато з яких можна побачити в серіалі. Між тим, він також оточений садами, які містять сторожову вежу, внутрішній дворик і кам’яні алеї, що ведуть до сімейної церкви та кількох фонтанів. Його було завершено в 1911 році, і він став літнім будинком для аристократа і політика князя Георге Григоре Кантакузіно.

 

Замок був націоналізований під час Другої світової війни, і всі його оригінальні меблі, твори мистецтва та навіть освітлювальні прилади були розграбовані. До 1989 року маєток використовувався як лікарня, а після повалення Ніколае Чаушеску, нарешті повернувся до правнучки князя Йоани Кантакузіно. Як повідомляє Daily Mail, у 2008 році німецький юрист і забудовник Курт Нойшітцер купив маєток, сподіваючись перетворити його на гольф-лижний курорт. Однак він все ще чекає на дозвіл уряду, але вже витратив 3,1 мільйона доларів на реставрацію замку, нові системи електрики, сантехніки та опалення.

George Burcea as Lurch Luis Guzman as Gomez Addams a member of the Wednesday crew Catherine ZetaJones as Morticia Adams...

Наразі замок є туристичним місцем, в якому є художня галерея (у різний час там виставляли роботи Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Вінсента Ван Гога і Анрі Матісса), ресторан і парк. Квитки у замок коштують від 270 грн. Окрім того, замок можна орендувати для вечірок, корпоративів чи навіть весілля.

Cantacuzino Palace.