Літо в Карпатах: 5 казкових місць для літнього відпочинку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Влітку Карпати зачаровують буйством зелені, яскравим сонцем і різноманітністю грибів і ягід. Обирай місце для відпочинку і пакуй валізи.

1. Відпочинок в Буковелі

Буковель © Natalia Kabliuk

Альпіністи і любителі гірських прогулянок можуть відправитися в похід до найближчих вершин. Серед туристів популярністю користуються маршрути до диких водоспадів і до цілющих джерел. Влітку в них сміливо можна скупатися – за повір’ями купання в мінеральних джерелах приносить столітнє здоров’я. Ті, хто любить ризик і екстрім, можуть випробувати себе на сплаві по швидких гірських річках – до послуг туристів рафтинг і сплав на катамаранах. Ліси Карпат багаті ягодами і грибами.

Варіанти житла в Буковелі: Стара правда, Сосна, Фієста, Елеонора, Dream’s House, Захід, Синя гора, Берег, Червона поляна, SHULC, Лісовий.

2. Відпочинок в Яремче

Яремче © Natalia Kabliuk

В Яремче туристів зацікавить безліч варіантів активного дозвілля – походи в гори та ліс, різноманітні екскурсійні програми, рафтинг, катання на конях, гірських велосипедах, квадроциклах. Люди похилого віку мають можливість поправити здоров’я в санаторіях. Чисте повітря, запах квітів і лісових трав, прекрасний краєвид, вируюча річка – все це залишить незабутні спогади про відпочинок в Яремче.

Варіанти житла в Яремче: Карпатський замок, Romantic Spa Hotel, Морське око, У Ярослава, Гірське повітря, Навпаки Маковиці, Джерело, Лісова казка, Затін, Біля річки, Явірник, Небокрай, Велика ведмедиця, Говерла, Станіславський, Сойка, Черес, У Дмитра, Альпіна, Софія.

3. Відпочинок у Верховині

Верховина. Ранок © Сергій Курля

Відпочинок у Верховині буде цікавий справжнім поціновувачам природи, а також давніх традицій Гуцульщини. Тут збереглися старовинні народні звичаї і обряди, легенди й казки. Відпочинок влітку в Верховині в основному пов’язаний зі збором ягід, грибів, лікарських трав. Відпочинок у Верховині порадує красою гірських ландшафтів. Верховина визнана лікувально-оздоровчим курортом, оскільки на її території знаходяться більше 100 джерел мінеральних вод.

Варіанти житла в Верховині: Житло Василя Кобилюка, Над Черемошем, Водограй Карпат, Україночка, Білий дім Карпат, Садиба Ланчуков, Карпатські роси, На березі Черемоша, Горицвіт.

4. Відпочинок у Ворохті

Річка Прут, село Ворохта
© Yelisey Moroz

Відпочинок в Ворохті – це чисте повітря, гірські долини, водоспади і річки, і неповторний місцевий колорит. Перебуваючи на відпочинку у Ворохті, можна здійснити сходження на найвищу вершину України – Говерлу. Рафтинг – прекрасна можливість отримати незвичайні враження. Сплав подарує найкрасивіші місця дикої природи, адже річка часто тече там, де ніколи не бувала людина. Відпочинок в цьому селищі поправляє здоров’я, кристально чисте, розряджене повітря дає можливість набратися сил і очистити легені.

Варіанти житла в Ворохті: Могул, Vitan, Ворохта, Водограй, Скиту, Десятка.

5. Відпочинок в Татарові

Водоспад Гук, с. Татарів

Навколишні гори покриті хвойними і буковими лісами. Гірське повітря Татарівського міжгір’я відрізняється кришталевою чистотою – в ньому в 200 разів менше бактерій в порівнянні з міським повітрям. Цілющий гірський клімат, вода з вмістом срібла завжди приваблювали сюди відпочиваючих. Найбільше підходить для сімейного відпочинку з дітьми влітку.

Варіанти житла в Татарові: Лаванда Country Club, Петрос, Дана, Жар-птиця, Зоряна, Villa Nova, Ашер.