lifecell суттєво покращив мобільний зв’язок на Львівщині та розповів про популярні тарифи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З появою третього та четвертого поколінь мобільного інтернету денне споживання мобільного інтернет-трафіку збільшилось у 30 разів!

Абоненти тепер користуються численними цифровими послугами: мають цілодобовий доступ до фінансових та адміністративних сервісів, переглядають HD-відео без затримок та грають в онлайн-ігри. Чимало можливостей відкрилося і для бізнесу: логістичні сервіси, інтернет-торгівля, телемедицина, онлайн-навчання та й просто віддалена робота. ДНК мобільного оператора стає частинкою ДНК будь-якого бізнесу, проникаючи у всі сфери нашого життя.

Сьогодні 74% українців використовують для виходу в Інтернет свій смартфон, а 45% – називають смартфон своїм основним пристроєм для виходу у «всесвітню павутину».

Редакція “Так люблю той Львів” поговорила з Костянтином Сотніковим, керівником департаменту експлуатації мобільної мережі lifecell, щоб визначити чи відбулися якісь зміни у 2019 році у звичках львів’ян, які користуються мобільним інтернетом?

«lifecell активно інвестує у покриття. Мета компанії – зробити зв’язок в умовах збільшених навантажень на мережу стабільним та якісним не лише у великих містах, але й на автошляхах та в селах. В 2019 році ми запустили 4G у ще 83 населених пунктах Львівської області, а ще у 11 покращили існуючий зв’язок та встановили 18 нових базових станцій. Поки-що ми спостерігаємо, що саме міста-мільйонники є лідерами з користування мобільним інтернетом. Так, львів’яни, які користуються lifecell, стали споживати на 65% більше мобільного інтернет-трафіку в цьому році порівняно з минулим», – зазначив Костянтин.

Які сервіси найпопулярніші серед ваших абонентів?

– Якщо говорити про те, для чого абоненти lifecell використовують мобільний інтернет, то, в першу чергу, це відеосервіси – 36%, інтернет-трафік через браузер та додатки – 33%, соцмережі – 26%, месенджери – 4%»

Хто найчастіше користується мобільним інтернетом?

– Чоловіків-користувачів 4G серед абонентів lifecell наразі значно більше, ніж жінок – 62% проти 38% відповідно. Щодо віку, то майже половина з них це люди віком від 26 до 35 років. Поки найменше перевагами нової технології користуються абоненти 66+ років.

Які тарифні плани обирають мешканці Львова?

– Лідером за популярністю серед абонентів lifecell у Львові став тарифний план «Лайфхак». Цей тариф створено для тих абонентів, які однаково полюбляють «сидіти» в інтернеті і спілкуватися по телефону за допомогою традиційних голосових дзвінків.

Які особливості цього тарифу?

– Це єдиний на українському ринку тарифний план, де об’єм інтернет-трафіку визначається кількістю спожитих гігабайтів минулого місяця, до яких гарантовано додаються ще 20 ГБ. Наприклад, якщо у грудні ви багато переглядали відео, слухали музику, грали в онлайн-ігри та використали 10 ГБ трафіку, тоді у січні вам буде нараховано цю саму кількість, 10 ГБ, плюс гарантовані 20 ГБ.

Також, у «Лайфхак» входить ще безлім на соцмережі та 1500 хвилин на 4 тижні для дзвінків на всі номери по Україні, які можна замінити на безліміт у мережі lifecell та 150 хвилин на інші номери. Нещодавно ми встановили незмінну ціну 150 гривень до кінця 2020 року на цей 4-тижневий пакет послуг.