Львівські патрульні розповіли, як правильно захищати автомобілі від сонця

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські патрульні розповіли, як правильно захищати ваші автомобілі від палючого літнього сонця. Звісно ж, найбанальніше й найпростіше вберегти транспортний засіб від перегрівання – залишати його у тіні. Однак, якщо нема такої можливості, то є кілька порад.

Придбайте шторку

Прикрийте приладову панель та передню частину автомобіля від сонячних променів – використати можна світловідбиваючу шторку, яку можна розташувати під вітровим склом. За можливості закривайте також заднє та бокове скло.

Чохол-накидка не завадить

Для захисту всього кузова варто використовувати чохол-накидку. Він збереже не тільки салон, але і лакофарбове покриття авто. Тканина повинна бути світла і за можливості така, що дихає.

Спочатку провітрювання, а потім кондиціонер

Якщо автомобіль перегрівся, то перш ніж включити кондиціонер, варто провітрити салон – так удасться уникнути різкого перепаду температури.

Перевіряти двигун

Перегрів найчастіше свідчить про недостатній рівень охолоджувальної рідини або про її низьку якість. Тому в першу чергу потрібно заглянути в розширювальний бачок, за необхідності долити рідину.

Заховати аптечку і запальничку

Під час паркування на спеці забирайте з салону і багажника вразливі речі – аптечку, пластикові іграшки, запальнички, аерозольні балончики, продукти і газовану воду.

Зменшити тиск у камерах

Не забувайте, що під сонцем нагрівається не лише салон, але і шини. Нагріту гуму, яка стикається з плавким асфальтом, може просто розірвати гаряче повітря всередині коліс. Тому влітку необхідно зменшувати тиск у камерах і регулярно його перевіряти.