Львів’янка Христина Соловій записала нову ніжну колискову для дітей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

30 квітня відома українська співачка зі Львова, підопічна Святослава Вакарчука, Христина Соловій презентувала нову ніжну пісню-колискову.

Дівчина записала ліричну композицію, яка може стати у нагоді батькам, які заколисують своїх діток. Прем’єра колискової від Христини відбулася на її офіційному ютуб-каналі.

Під час самоізоляції дівчина надихнулася на запис колискової, яку колись для неї на вушко співала її бабуся. Вона зізналася, що після закінчення карантину одразу ж приїде до Львова, де живе бабуся, і увімкне для неї цю пісню.

“Коли я працюю над піснею, народною, чи своєю, мені надважливо, щоб вона залишалася живою, щоб у ній було дихання. Здається, саме такою вийшла моя колискова. Бабці ще не показувала, але дуже хочу приїхати до Львова, увімкнути їй фільм і побачити її щасливою. Маю надію, що їй сподобається”,
– розповіла Христина.

Колискову записано в рамках всеукраїнського проєкту “Колискова країна” – збірки анімаційних фільмів-пісень, створених на базі українських народних колискових. Кожен трихвилинний фільм представляє естетику і культурну спадщину кожної з двадцяти чотирьох областей України і, звичайно, Автономної Республіки Крим. Аутентичні мелодії пролунають у нових сучасних акустичних, оркестрових та електронних аранжуваннях.

Для інтерпретації колискової Христини Соловій створили анімаційний ролик, події якого відбуваються у Львові.

Слова колискової:

Котику сіренький,
Котику біленький,
Котку волохатий,
Не ходи по хаті.

Не ходи по хаті,
Не буди дитяти.
Дитя буде спати,
Котик — воркотати.

Ой на кота воркота,
На дитину дрімота.
А-а, а-а-а

Ой ну люлі, котку,
Не йди на колодку.
Не йди на колодку,
Бо заб’єш головку

Та буде боліти,
Нічим завертіти.
Дитя буде спати,
Котик — воркотати.

(А-а а-а а-а а)