Середа, 19 Червня

Купити фільтр для очищення води

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як вибрати фільтр для води. Який фільтр краще купити для питної води. Які види фільтрів бувають. Фільтр-глечик для води. Трьохрівневий фільтр під раковину. Де купити фільтр для води.

Як обрати фільтри для води

Встановлення фільтру для води – вклад в здоров’я всієї сім’ї. Очищена питна вода покращує самопочуття, зменшує накопичення в організмі шкідливих речовин. Пити чисту воду так же важливо, як і їсти здорову їжу. Вода – це будівельний матеріал, і лише з хорошого матеріалу можна отримати надійну споруду.

Чому варто пити очищену воду?

Якість води, яку вживають люди впливає на стан організму. Зубний камінь, хвороби нирок, жовчного міхура – самі розповсюджені приклади, до яких призводить неочищена вода. Прийнято вважати, що вода, яку добувають з артезіанських свердловин сама чиста та корисна. Але це далеко не так. Чистою вона є лише на рівні свердловини. Пройшовши через шари грунту, які перенасичені відходами людської життєдіяльності, аграрних пестицидів та гербіцидів, відходів промисловості, така вода з кожним роком все небажаніша для споживання.

Окремо можна виділити зношені системи водопостачання в містах, які виділяють на постійній основі іржу та сприяють розмноженню бактерій та мікроорганізмів. Організації водозабезпечення хлорують її, чим вода стає ще забрудненішою.

Тому варто потурбуватися про своє здоров’я та здоров’я дітей, встановивши фільтр для води. Це дає можливість очистити воду від важких металів, іржі, сол%5й, токсичних речовин.

Фільтри для питної води

Фільтри для питної води відрізняються механізмом та ступенем очищення, способом установки, особливостями фільтрації.

Виділяють декілька основних видів фільтрів, що очищують питну воду:

 1. Переносні. До переносних фільтрів відносять фільтр кувшин. Це портативний очищуючий глечик з вбудованим адсорбційним елементом.
 2. Насадки на кран водопостачання. Насадки на кран допомагають вивести з води хлор, кадмій, свинець, пестициди. Але вони мають обмеження щодо швидкості очищення. Якщо тиск водопостачання в системі близько 2,5 літрів в хвилину і більше, то насадка може очистити до 1 літру води за хвилину.
 3. Фільтри під раковину.Даний фільтр має високий ступінь очищення. Варто відмітити естетичність монтажу, він не займає зайвого місця. Картриджі без заміни працюють до 6 місяців.
 4. Фільтр з системою зворотного осмосу. Даний фільтр для води є самим ефективним, він виділяє до 99 % всіх забруднюючих елементів. Вода проходить через 3 колби, що почергово абсорбують шкідливі речовини, завершуючим етапом є прохід питної води через мембрану.

Який фільтр купити для питної води?

При виборі фільтра в першу чергу потрібно опиратися на джерело постачання води: індивідуальна свердловина або загальний водопровід.

Вода з загального водопроводу відрізняється вмістом наступних речовин:

 • Іржа та сколи з трубопроводу
 • Хлор (в більшості міст хлором намагаються знищити мікроорганізми у воді)
 • Вапно (наслідки вмісту вапна у воді можна спостерігати на стінках чайників, на тенах пральних машин)
 • Органічні поєднання, що спричиняють неприємний болотянистий запах після того, як водопроводом не користувались деякий час.

У воді з свердловини теж є свої домішки, від варто відфільтровувати:

 • Елементи глини, крейди чи піску
 • Залізо (його можна спостерігати на стінках каструль в вигляді бурого нальоту)
 • Наявність сірководню (неприємний запах, що нагадує протухші яйця)
 • Нітрати чи гербіциди (якщо свердловина знаходиться поблизу земель аграріїв)

Виявити домішки та ступінь забруднення води можна провівши аналіз. Обирати фільтр для води потрібно після отримання результатів.

Фільтри-глечики

Якщо фільтр планується використовувати лише з метою очищення води для приготування їжі та напоїв, то з цим справиться фільтр кувшин. Він затримує іржу, пісок. Але повністю не очищує від металів, бактерій, хлору.

Фільтри-глечики потребують частої зміни адсорбуючого елемента. Для того, щоб воду можна було споживати вона повинна постояти в фільтрі не менше 10 хвилин.

Важливо знати: глечик не бажано залишати сухим після початку використання, це призводить до пошкодження картриджа і зменшення його терміну експлуатації.

Перевага портативного фільтру в можливості його переставляти та брати з собою за межі будинку при необхідності. Серед фільтрів даний самий бюджетний, але потребує частої зміни картриджів.

Потрійні фільтри для води

При високому ступені забруднення важкими металами, бактеріями, пестицидами рекомендовано встановлювати потрійні фільтри під раковину. Конструкція передбачає 3 колби. Вода поступово циркулює з однієї в іншу. На кожному етапі проходить очищення від різних забрудників.

Система очищення в потрійних фільтрах передбачає комбінування різних адсорбуючих елементів. Підбирати види фільтрів в колбах потрібно виходячи з результатів аналізу води. Адсорбуючі елементи з активованого вугілля відділяють з води механічні частини, іоннообмінні смоли пом’якшують воду, срібло запобігає розмноженню бактерій.

Потрійні фільтри не знижують тиск в системі водопроводу, ресурс корисної експлуатації до 4000 літрів.


Переваги фільтрів від Ecosoft

Компанія Ecosoft вже багато років займається розробкою та виготовленням фільтрів для очищення води. Надійсність та успішність Ecosoft доведена міжнародними сертифікатами TUV SUD, EAC, NSF.

Товари Ecosoft мають високу якість, технічні характеристики при доступній ціновій політиці. Компанія продовжує працювати над вдосконаленням водоочисних систем.

Фільтри від Ecosoft проходять перевірку на власній випробувальній базі компанії, після чого випускаються на ринки України та більше як 60 країн світу.

Фільтри від Ecosoft мають власну запатентовану систему очищення Ecomix, яка не має аналогів.

Де можна придбати фільтр

Товари бренду Ecosoft можна замовити на сайті Vencon. Інтернет-магазин вже багато років співпрацює напряму з виробником Ecosoft. Купити потрібний фільтр можна онлайн, зробивши замовлення на сайті. Менеджер допоможе обрати потрібний фільтр, відштовхуючись від необхідних характеристик та фінансових можливостей