Середа, 28 Лютого

Куди поїхати в грудні: найцікавіші фестивалі в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кращі зимові фестивалі в Україні: які заходи обов’язкові до відвідування в грудні

Грудень асоціюється у всіх, перш за все, з підготовкою до новорічних та різдвяних свят. Ти ще не вирішила, куди поїхати в грудні в Україні? tochka.net розповідає, де шукати святковий настрій і які подій грудня не можна пропускати.

“Bukovel Open. Гори кличуть!”

© facebook.com/zgamesonsnow/

Коли: 8 – 10 грудня.

Уже в ці вихідні в Буковелі відкриється один з перших грудневих фестивалів України: “Bukovel Open. Гори кличуть!”. В рамках фестивалю відбудеться масовий костюмований спуск The Wall. Також пройдуть майстер-класи на схилах для новачків і любителів, запальні тематичні вечірки в Buka Club, серф вечірка в басейні під відкритим небом Pool Party, супергеройська тусовка Super Hero Party.

Закарпатський фестиваль пряників

Коли: 15 – 17 грудня

В середині грудня в Ужгороді в центрі “Совине гніздо” пройде “Перший закарпатський фестиваль пряників”. Взяти участь у святі можна не тільки в якості гостя, а й як професіонал або любитель-кондитер. Для того, щоб твої кондитерські вироби побачила вся Україна, пряники і пряникові композиції необхідно до 8 грудня принести організаторам. В рамках фестивалю відбудеться виставка пряникових будинків і композицій, ярмарок пряників, безкоштовні майстер-класи для дітей, буде працювати фото-зона і сімейне кафе.

Фестиваль Святого Миколая в Чигирині

© facebook.com/pg/mykolafest/

Коли: 16 – 17 грудня

У Чигирині пройде традиційний Фестиваль Святого Миколая. Тимчасово резиденція гетьмана Богдана Хмельницького перетвориться на резиденцію Святого Миколая. За словами організаторів, найцікавіші події будуть проходити біля музею Богдана Хмельницького на Центральній площі, де відкриють ярмарок “Казкова столиця”. Також в програмі розваги, атракціони, квести, подарунки, фотосесії, конкурси.

Парад Святих Миколайчиків в Ужгороді

Парад Святих Миколайчиків © dubky.com.ua

Коли: 19 грудень

І ще один привід відвідати Ужгород в грудні. 19 грудня о 12:00 від головної ялинки в Ужгороді стартує 21-й Парад Святих миколайчиків. Як правило, в ньому беруть участь школярі і студенти, одягнені червоні костюми і ковпаки. Веселі шеренги дітей відправляються по вулицях міста, роздаровуючи перехожим солодощі, дзвонячи в дзвіночки, виспівуючи різдвяні пісні та створюючи атмосферу свята і веселощів. Парад зазвичай фінішує на площі Народній.

Виставка пряникових будиночків в Одесі

© pinterest.com/ribokol/

Коли: 19 – 25 січень

У грудні є сенс поїхати і до Одеси. Адже саме тут у передостанній тиждень старого року буде проходити п’ята виставка пряникових будиночків. Під час виставки кондитери, ресторатори, декоратори і дизайнери створять цілий пряникове містечко. Там, крім будиночків, будуть і річки, озера, дороги, ландшафт. Одним з ключових моментів виставки є те, що будиночки виготовляються не тільки професійними майстрами, а всіма бажаючими.