П’ятниця, 24 Вересня

Куди поїхати на лижі: огляд місць в радіусі до 135 км від Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

032.ua підготував для вас огляд гірськолижних курортів в радіусі до 135 км від Львова, куди можна дістатися за кілька годин і весело провести час.

Тепер Вам залишається лише вибрати між сноубордом і катанням на лижах.

Гірськолижні курорти у Славському

Славське вважається одним із найбільших і найстаріших гірськолижних курортів України. Тут є багато лижних трас. Основні із них прокладені на схилах таких гір, як Тростян, Менчіл, Варшава, Погар та Кремінь.

Відстань від Львова – 130 км.

Плав’є (Плай)

На гірськолижному курорті “Плай” є шість спусків, найдовший з яких – довжиною у 1200 метрів. Що стосується підйомників, то тут є 1 бугель та 2 крісельних підйомника по 1000 м, мульти-ліфт та бебі-ліфт.

Відстань від Львова – 120 км.

Волосянка

У Волосянці є два гірськолижні витяги: “Захар Беркут” та “Ільз”.

Комплекс “Захар Беркут” має одинадцять трас різного рівня складності та довжини, три бугелі, один мультиліфт і один крісельний витяг. Загальна довжина трас – до 9000 м.

Комплекс “Ільз” має приватний бугельний витяг і розрахований на початківців.

Відстань від Львова – 135 км.

Гірськолижний комплекс “Звенів”

На гірськолижному курорті є два бугельних підйомника. Один довжиною витягу 960 м, другий – 400 м.

Розташований “Звенів” у с. Орявчик Сколівського району Львівської області.Загальна довжина трас складає від 1200 до 1800 м., тому кататися тут можуть , як початківці, так і професіонали.

Відстань від Львова – 134 км.

Додамо, що у Львівській області, за 140 км від Львова є гірськолижний курорт “Тисовець”, але він не потрапив у наш огляд, оскільки взимку 2017/2018 року не працюватиме через проведення ремонтних робіт.

Share.