Середа, 21 Лютого

Козаки мультик українською: всі серії, дивитися підряд онлайн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після виходу першої серії “Як козаки куліш варили”, мультфільм був приречений на популярність, адже харизматичні персонажі одразу стали улюбленцями дітей.

Головні герої – три козаки: Око – вправний, бадьорий та войовничий; Тур – сильний, але сором’язливий, і Грай – хитрий та розсудливий.

Кожна серія мультфільму розповідає про неймовірні пригоди козаків, подорожі у далекі країни та зустрічі з дивовижними персонажами. Хоча тут ви не почуєте жодних діалогів, однак, це не завадило козакам здобути небачену популярність на довгі роки.

30 травня 2016 року на телеканалі «1+1» відбулась прем’єра [продовження] серіалу “Козаки. Футбол”, що розповідає про трьох запорозьких козаків, які вирушають у подорож країнами Європи.

Kozakorium.com підготував старі добрі мультфільми про пригоди козаків, на яких виросло не одне покоління українців.

Як козаки куліш варили (1967)

2. Як козаки у футбол грали (1970)

3. Як козаки наречених визволяли (1973)

4. Як козаки сіль купували (1975)

5. Як козаки олімпійцями стали (1978)

6. Як козаки мушкетерам допомагали (1979)

7. Як козаки на весіллі гуляли (1984)

8. Як козаки інопланетян зустрічали (1987)

9. Як козаки у хокей грали (1995)


«Козаки. Футбол»
 — український анімаційний телесеріал, знятий Мариною Медвідь на студії Baraban на основі персонажів серії короткометражних анімаційних фільмів.

10. Козаки. Футбол. Всі епізоди. (2016).

Він складається з 26 епізодів по 2 хвилини кожний, які були зроблені за 7 місяців творчою командою приблизно з 50 людей. Усі кадри (в одній секунді — 25 кадрів) намалював від руки художник оригінальної серії короткометражних анімаційних фільмів про козаків Едуард Кірич, які потім співробітники студії Baraban оцифрували й анімували, а також зробили контури і розфарбування. Кожен герой був промальований у чотирьох ракурсах — анфас, профіль, три чверті і зі спини. За інформацією Megogo, загальний бюджет проекту склав кілька сто тисяч доларів.

Директор з маркетингу Megogo Іван Шестаков заявив, що «Козаки. Футбол» є початком довгострокової стратегії компанії з виробництва власного контенту. За словами продюсера Едуарда Ахрамовича, у розробці знаходиться другий сезон серіалу — «Козаки навколо світу».