Субота, 2 Березня

Книжка на Миколая. Вісім ідей для подарунків від львівських видавництв

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Твоє місто» склали перелік книг, щоб допомогти Святому Миколаю вибрати, що саме принести найслухнянішим діточкам.

Беатрікс Поттер

Кролик Петрик та інші історії: Повне зібрання казок

Перевірена класика британської літератури. Кролик Петрик, його двоюрідний братик Веня Вухань, білченя Горішок, жабун Ярема Рибалка, качка-калюжниця Джемка можуть стати улюбленими героями й для ваших діточок, як вже давно стали для британських малюків. Звірята не завжди слухаються старших, часто-густо встрявають у різні халепи — і все-таки щасливо з них виплутуються, часом вирушають у мандри і, безперечно, мудрішають, — а деякі, переходячи з казки в казку, навіть дорослішають на наших очах і створюють власні родини.

Кількість сторінок: 352

Ціна на сайті видавництва: 250 грн

Мар’яна Качмар

Дива в лісі

Чи тільки до дітей приходить добрий, щедрий святий Миколай? Читайте у книжечці про дива, що трапляються у лісі чарівної ночі, коли землею мандрує улюблений святий української малечі й не тільки.

Кількість сторінок: 12

Ціна на сайті видавництва: 24.90 грн.

Бруно Ферерро

7 Різдвяних історій

Різдвяні історії для діток від відомого італійського автора Бруно Ферреро.

Кількість сторінок: 16

Ціна на сайті видавництва: 29.90 грн.

Вехтерович Пшемислав, Дзюбак Емілія

Бути як тигр

Тигряче життя — справа не з легких! Воно цікаве, захопливе, неймовірно класне, але непросте. То треба підкрастися до когось, повзучи на череві по землі, то когось переконати, вдаючись до тривалої ввічливої бесіди, аби він дозволив себе з’їсти. А скільки ж потім доводиться виправдовуватися перед знайомими! Суцільні проблеми. Та іноді буває так, особливо як стемніє, що тигряче життя стає просто… чарівним.

Для читачів від трьох до семи років.

Кількість сторінок: 32

Ціна на сайті видавництва: 120 грн.

Люсі-Мод Монтгомері

Цикл книжок про Енн

Ідеальний варіант для тих, хто принаймні рік хоче не мати проблем з вибором подарунків, адже у серії аж вісім книг. Життя та незвичайний погляд на світ руденької Енн тішать читачів та читачок понад століття у всьому світі. Щороку вони видаються мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи, за ними знято популярні кінофільми, створено театральні постановки.

Для читачів від дев’яти років.

Ціна кожної окремої книжки на сайті видавництва (крім «Діти з Долини Райдуг»): 80 грн.

Лотоцький Антін

Їде святий Миколай

Усі діти з нетерпінням чекають на прихід святого Миколая. А хто ж допомагає святому пакувати подарунки, хто впрягає коників і витріпує кожух, аж довкола хурделить? І як Миколай добирається до малечі? Про це все наймолодші читачі довідаються, прочитавши з батьками чудовий вірш про Миколая, який написав класик дитячої літератури Антін Лотоцький, а проілюструвала художниця Олександра Абельчакова.

Для читачів від 0 до трьох років.

Кількість сторінок: 12

Ціна на офіційному сайті видавництва: 50 грн.

Гербіш Надійка

Одного разу на Різдво

У цій дивовижно світлій та домашній казці живе справжній дух Різдва. Родина їжачків — тато, мама та троє їхніх діток — не лише разом готуються до свята, переказують історію про народження Ісуса, а й приймають несподіваних гостей – двох маленьких ховрашат, які заблукали у лісі. Усі разом вони вчаться бути мудрими, розважливими і відкривати серця для доброти.

Для читачів віком від трьох років.

Кількість сторінок: 36

Ціна на офіційному сайті видавництва: 70 грн.

Сміт Доді

101 далматинець

У пана та пані Любеньких живе пара чудових собак-далматинців — Понґо й Леді. Господарі надзвичайно їх люблять і не можуть натішитися п’ятнадцятьма цуценятами, які народжуються невдовзі. Проте у затишному будиночку Любеньких ніхто й не підозрює, яка небезпека чигає на маленьких далматинців…

Для читачів віком від шести років

Кількість сторінок: 240

Ціна на офіційному сайті видавництва: 80 грн.

Зображення – офіційні сайти видавництв