Вівторок, 28 Травня

Книги для покращення мовної культури для дітей і дорослих

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Добірку книг для покращення мовної культури для всіх, хто хоче правильно та красиво розмовляти українською мовою.

Щоб правильно розмовляти українською, недостатньо просто народитись українцем. Адже мова як живий організм — має здатність змінюватись та піддаватись впливу інших мов. Мізки.com пропонує вам добірку книг, які допоможуть розмовляти грамотно та розширити свій словниковий запас.

Наталія Клименко “Українська легко!”

Якщо ви сумніваєтесь, як правильно сказати українською, тоді книжка “Українська легко!” Наталії Клименко стане вам в нагоді. Окрім цього, вона навчить вас говорити точно, виразно і красиво.

“Плюсом” книги є її яскраві ілюстрації, а точніше — головний герой Лепетун. З ним процес навчання та запам’ятовування стане не лише простим, але й веселим.

Олександр Авраменко “100 експрес-уроків української”

Хочете говорити українською правильно, але не маєте бажання проводити час за правописом? Цікаво ілюстрований кишеньковий підручник “100 експрес-уроків української” автора Олександра Авраменка допоможе вам в цьому.

Книжка, призначена для широкого кола читачів, допоможе всім і кожному більш впевнено та грамотніше розмовляти солов’їною.

“Аби комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови”, – зазначив її автор доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка, лауреат премії “Вчитель року” Олександр Авраменко.

Ольга Уліщенко “Мова чудова”

Щоб читачам було весело подорожувати сторінками книги “Мова чудова”, їх супроводжують Кіт-воркіт та Мишка-побіганка. Незважаючи на цих казкових і нібито дитячих героїв, книга призначена для усіх, хто не лише вивчає українську мову, але й працює над її вдосконаленням.

Герої книжки допоможуть уникати суржику, правильно перекладати сталі вирази з російської мови та багато іншого.

Тарас Береза “Слова, що нас збагачують. Словник вишуканої української мови”

Мета цієї книжки — нагадати українцям призабуті слова, характерні для нашої мови, та повернути ті, які були навмисно викоренені з свідомості людей. Завдяки словнику “Слова, що нас збагачують” ваша мова стане справді вишуканою, а словниковий запас значно збільшиться.

Під час роботи над книгою автор Тарас Береза опрацьовував різноманітні твори українських митців та світові переклади.

 

 

Тарас Береза “Мова — не калька”

“Мова — не калька” — книга, яка допоможе вам позбутись суржику та чужомовних запозичень. Завдяки їй ви збагатите свою мову самобутніми українськими словами та висловами. Тут їх зібрано понад 20 000.

“Наш словник розкриває велич і красу української мови, звільняє її від суржику й чужомовних запозичень. Видання містить самобутні українські слова та вислови, поставлені на противагу звичному, буденному словниковому запасові сучасних українців”, – зазначив Тарас Береза.

Книга призначена для широкого кола читачів.