Кліп на пісню “Прірва” гурту The Hardkiss перетнув позначку 30 млн переглядів YouTube

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кліп на пісню українського гурту The Hardkiss “Прірва” переглянули на YouTube понад 30.000.000 разів. Про це повідомляє MVUA.

Цікавим фактом є те, що це відео не є офіційним кліпом колективу, воно було знято і змонтовано на замовлення школи танцю D.side Dance Studio. Той випадок коли неймовірна музична композиція знаходить свій танок і матеріальне втілення через чудових танцюристів. Результат – витвір мистецтва, що знайшов своїх поціновувачів, як в Україні, так і далеко за її межами. Важко навіть визначити, хто дав більше переглядів – меломани, любителі танців чи просто люди, які люблять гарний смак та гармонію. Зрештою, це не так і важливо. Маємо шедевр і черговий привід пишатися.

До речі, “Прірва”, свого часу, стала першою україномовною композицією гурту THE HARDKISS, і її успіх виступив прологом до цілого пласту творчості цього крутого і стильного колективу.

Кліп завантажили 9 січня 2016-го.

На відео ми бачимо білу кімнату і двох танцюристів – хлопця і дівчину, які під ліричну пісню вокалістки The Hardkiss виконують пристрасний танець. Треба сказати, що користувачі мережі гідно оцінили оригінальну постановку в кліпі. Більшості дуже сподобалося виконання пісні українською мовою, адже The Hardkiss зазвичай співають англійською.

The Hardkiss – авангардний український електро-поп-рок проект, створений 2011-го журналісткою з джазовим вокалом Юлією Саніною та музикантом, бас-гітаристом і продюсером каналу MTV-Україна Валерієм Бебком.

Тим часом україномовна пісня “Плакала” гурту KAZKA вперше отримала понад 60 млн переглядів на відеохостингу YouTube, що є абсолютним рекордом для україномовного сегмента сервісу.

Share.