Вівторок, 7 Лютого

Кава, як ліки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Репутація кави не завжди гарна, хоча її сміливо можна назвати і своєрідними ліками, легким стимулятором, навіть антидепресантом.

1. Кава багата антиоксидантами — завдяки високому вмісту кофеїну, кава є першокласним джерелом антиоксидантів, які запобігають раку і борються з ознаками старіння.

2. Кава багата на магній — вчені виявили, що величезна кількість людей страждає від нестачі магнію, мінералу, необхідного для численних ферментів організму, щоб каталізувати реакції.

3. Володіє антибактеріальними і розріджувальними властивостями — італійські вчені виявили це, коли проводили дослідження про властивості свого улюбленого національного напою, коли він був названий «шкідливим». Фактично, це означає, що кава запобігає тромбозу (звичайно, якщо ви не додаєте тонну цукру).

4. Покращує травлення — оскільки кава є сечогінним напоєм, вона допомагає очищенню організму.

5. Підвищує опірність і продуктивність організму — нещодавно кава стала однією з обов’язкових складових дієти професійних спортсменів. Атлети, які готуються до Олімпійських ігор, повинні вживати певну кількість кави, яка, як виявилося, підвищує координацію і робить імунітет більш стійким до хвороб.

6. Знижує можливість депресій — дослідження, які проводилися на дітях шкільного віку в Бразилії, показали, що діти, які випивали чашку кави перед школою, виявляли стійкість до депресій і мали низький рівень тривожності, у порівнянні з дітьми, які не отримували кофеїну.

7. Знижує шанси розвитку синдрому Паркінсона — 6 окремих досліджень, проведених ученими з різних країн, показали, що люди, які регулярно вживають 3-4 чашки кави на день, мають на 80% менше шансів захворіти на цю хворобу, ніж люди, які відмовляються від кави.

8. Знижує ризик раку товстої кишки — 2 чашки кави на день на 25% знижують можливість виникнення цього захворювання, згідно з дослідженнями вчених Прінстонського університету.

9. Компенсує наслідки паління — кава зменшує шкоду, яка наноситься серцю і печінці внаслідок паління.

10. Запобігає астмі і головному болю — ліки від астми і головного болю містять велику кількість кофеїну, тому що він звужує судини, знімаючи хворобливі симптоми, отже, кава впливає також.

11. Знижує ймовірність захворювань печінки — дослідження показали, що люди, які п’ють 2 чашки кави на день, мають на 80% меншу ймовірність розвитку цирозу печінки.

Таким чином — пийте каву! Головне не перестаратися — надлишок кофеїну теж не найкраща ідея. Позитивні ефекти, перераховані вище, досягаються 2-3 чашками кави на день.