Середа, 19 Червня

«І будуть люди»: на українських телеекранах показують новий драма-серіал

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

14 вересня відбулась прем’єра нового фантастичного українського серіалу «І будуть люди» на телеканалі СТБ. Це ― епічна драма та історична сага, екранізація епохального роману Анатолія Дімарова, в основі якого ― людські долі на зламі історичних подій.

Хронометраж кожної серії приблизно 50 хвилин. Всі нові серії будуть виходити на телеканалі СТБ з понеділка по четвер. Глядачам підготували 12 серій.

Протягом 12 епізодів в центрі сюжету – 12 основних героїв, 12 непересічних доль. Це історія драматичних змін, пристрасного кохання та цінності людського життя. У серіалі “І будуть люди” розповідається про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

Серіал побудований у формі саги. Саме через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи 20 століття: Перша світова вiйна, рeволюція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне – бажання жити, любити та знайти своє місце у новому вимірі історії.

Якщо коротко, це серіал за мотивами роману Анатолія Дімарова про село на Хорольщині за тридцять років – в час падіння Російської імперії, Перших визвольних змагань, совєцької окупації і Голодомору.

Мабуть, вперше у серіалі відображений такий важкий і важливий період не очима московських сценаристів, а про нашу історію говорять українці. Дуже правильні смисли і конотації. Українська шляхта підтримує становлення власної держави і йде до лав Армії УНР, а місцеві мугиряки і дрібні злодюжки стають колаборантами російських окупантів. Місцеві мешканці говорять українською, а окупанти- російською.

Вперше згадано і показано, як церковні парафії сто років тому виходили з Російської православної церкви і переходили до Української Автокефальної Православної Церкви. Мабуть, вперше у серіалі, і вдруге після фільму Чорний ворон, показано бoротьбу українських повстанців у 20-х роках ХХ століття. І наші повстанці перемагають.

“Цей проєкт важливий для нашого суспільства. Його герої – наші прадіди, яким довелося жити у буремні часи і зіткнутися з однією з найбільших трaгeдій нашого минулого, – розповідає креативний продюсер серіалу “І будуть люди” Олеся Лук’яненко.

Перші 5 серій можна подивитись на Youtube нижче: