Гурт “Vivienne Mort” випустив новий альбом “Досвід”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Все, що я можу зробити для вас – випустити з лап твоє серце зараз», – співає Даніела Заюшкіна, фронтвумен гурту Vivienne Mort. Звісно, не серцем єдиним, адже треба не забувати випускати ще й нові релізи, на які, до речі, прихильники інді-формації вже ой як зачекалися. Тому саме сьогодні VM вирішили поділитися зі слухачами давно обіцяним «Досвідом» – новим повноформатним лонг-плеєм, який вмістив у себе десять новеньких треків (включно із поетичним інтро «Екран» і хвилинною роботою «Вчора»), та вже знану пісню «Іній». Зокрема згадану композицію, окрім усіх шанувальників колективу, можуть згадати глядачі минулорічного нацвідбору до Євробачення.

Додамо, що «Досвід» став лише другим повноформатним альбомом столичного колективу, слідом за виданим у 2013 році «Театр Pipinо», та шостим релізом у дискографії команди вцілому. Свіжа платівка вмістила пісенний музичний матеріал, який почав накопичуватися ще роки зо три тому, але запис абсолютно усіх композицій відбувався в одному звичному для Vivienne Mort місці – на студії Revet Sound.

Що стосується колоритної обкладинки платівки, то в її основу, як не дивно, покладено просту дитячу фотографія вокалістки Vivienne Mort. З огляду на дивовижну відповідність цього фото і всього музичного наповнення релізу, здається, що вже тоді маленька Дана розпочала готуватися до сьогоднішньої прем’єри. Цікаво, що з самого початку музиканти хотіли помістити на обкладинку фото труни, адже саме її вони вважають найкращим збирачем усього людського досвіду.

«Хочеш, щоб усі навколо любили, були щасливі та вільні – дай їм приклад. Це і буде твій досвід», – лаконічно прокоментувала новинку Даніела Заюшкіна, оголосивши разом із тим дати майбутнього весняного туру Vivienne Mort, які ви можете відшукати на сайті гурту та у соціальних мережах.

Джерело: Нотатки