Вівторок, 27 Лютого

Гурт KAZKA презентував новий кліп, у якому виконав хіт “Плакала” англійською мовою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український гурт KAZKA, презентував у мережі офіційну англомовну версію свого хіта-мільйонника “Плакала”, яка тепер отримала назву Cry, пише Обозреватель.

Судячи з усього, рішення гурту було викликане майбутніми гастролями Північною Америкою. Серед шанувальників воно викликало неоднозначну реакцію, адже для адаптації треку музикантам довелося докорінно змінити текст. Пісню та відео до неї KAZKA опублікували на офіційному каналі в YouTube.

“Є якась магія у тому, що про наш КРАЙ заговорили в світі завдяки пісні “Плакала”. Ми вирішили, що це знак долі, який не можна ігнорувати, і перетворили “Плакала” в англійську CRY. Сьогодні ми презентуємо дуже важливий для нас трек, який, сподіваємось, познайомить усю планету, не тільки з українською культурою, а й зі співочою українською душею. Зустрічайте, вже добре знайома, але зовсім нова: KAZKA — CRY”, — написали музиканти у Facebook.

Лише за декілька годин запис зібрав понад 20 тис. прослуховувань, у коментарях виникли дискусії. Нова версія хіта припала до смаку далеко не всім.

Нагадаємо, що трек українського гурту KAZKA “Плакала”, який увійшов у його дебютний альбом “Карма”, став хітом в Україні та за її межами. В YouTube пісня зібрала понад 70 млн переглядів, що зробило її найуспішнішою серед україномовних хітів на сьогодні.