Вівторок, 7 Лютого

Google запустив 4 нові безкоштовні освітні онлайн-курси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для 64 країн (Україна в тому числі) Google запустив чотири нові освітні курси. Вони доступні на платформі Google Digital Workshop. Курси присвячені таким кар’єрним навичкам, як комунікація, мотивація, здатність впливати на інших та приймати рішення у важких умовах, пише lviv.com з посиланням на ain.ua.

Нові курси:

Мистецтво публічних виступів: тут навчать продумувати і проводити презентації та виступи, щоб максимально зацікавити аудиторію.

Як ділитись ідеями за допомогою історій і візуалізацій: Зможеш познайомитись з простими інструментами: асоціативні карти, історії та інші, які допомагають донести людям ідеї та зацікавити їх.

Вступ до ділового спілкування: навчишся створювати прості, зрозумілі і добре структуровані листи, презентації або звіти.

Ефективне налагодження зв’язків: курс познайомить з принципами створення мережі контактів і допоможе створити свій власний професійний бренд.

Кожен курс складається із 4-5 відеоуроків по 15-35 хвилин кожен. Рекомендують проходити їх послідовно. Курси стануть доступні відразу після реєстрації на платформі Digital Workshop, почати навчання можна вже сьогодні.

Курси розроблені в партнерстві з великими майданчиками онлайн-освіти FutureLearn, The Open University, OpenClassrooms і Goodwill Community Foundation. Користувачі, які успішно закінчили курси, отримають сертифікат від Google Digital Workshop, акредитований The Open University (найбільший університет відкритої освіти Великобританії, один з провідних навчальних закладів Європи, світовий лідер дистанційного навчання) і IAB Europe.