П’ятниця, 27 Січня

Франківець за чотири дні пішки дійшов до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Франківський підприємець Анатолій Мельник вирушив у пішу прогулянку з Івано-Франківська до Львова. Таким чином франківець вирішив випробувати свої сили й вдруге спробувати підкорити пішки більше ста з гаком кілометрів.

З МІСТОМ франківець поділився враженнями від мандрівки.

“Це моя друга спроба, перша була навесні. Тоді я вклався у три дні, але був вкрай виснажений. Тому вирішив для себе: потрібен реванш. Дуже люблю ходити пішки й навіть по місту, вирішуючи робочі питання, долаю вдень 15-20 км. Цього разу прогулянку до Львова вирішив розтягнути на чотири дні й перепочивати дорогою. Ночував у Галичі, Рогатині, Ланах, що під Бібркою. Зупинявся в готелях, що розташовані біля траси”,

– розповідає Анатолій.

Франківець каже, що обрав дорогу через Рогатин, Черче та Бібрку.

“В благах цивілізації собі не відмовляв, головне, щоб усе було при дорозі, тому заходжу в сільські магазинчики попити кави і перепочити, а як трапляється заправка, то теж супер – там більший вибір і можна розрахуватись банківською карткою. Перепочивши після тривалої пішої прогулянки, я спокійно вирішував свої справи у Львові, не відчуваючи втоми. З собою взяв змінний одяг і взуття. На випадок дощу мав у наплічнику ще парасолю й куртку. З їжі нічого не беру, лише пиття: негазована вода. За день такої прогулянки випиваю близько трьох літрів.”

Мандрівник пояснює, що любить такі прогулянки наодинці, адже з супутником виникають додаткові клопоти й переживання.

“Дорога – це зона підвищеної небезпеки, треба бути уважним і зосередженим, правильно себе позначити (відблискувачі й ліхтарик у темну пору) тощо. Тому відповідальність за чужу безпеку на себе не хочу брати,”

– пояснює мандрівник.

Підприємець каже, що не планує перетворювати прогулянки у спортивне хобі.

Це завжди спонтанне рішення, своєрідна мотивація для самого себе. Вирішив, зібрав за годину рюкзак і вперед, – пояснив Анатолій.

Автор: Канюк Юлія для Місто.