Неділя, 26 Вересня

DZIDZIO знімає повнометражний фільм

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зйомки роуд-муві «DZIDZIO Контрабас» проходять у режимі підвищеної секретності – навіть відвідавши знімальний майданчик, журналістам так і не вдалося з’ясувати всі подробиці сюжету та дізнатися повний акторський склад стрічки. Але нещодавно виконавці деяких ролей самі себе «здали» – виклали в мережу світлини зі зйомок. Про це повідомляє Детектор медіа.

З’ясувалося, що в картині беруть участь справжні зірки українського театру, кіно та телебачення. Таким чином Римма Зюбіна перетворилася на продавчиню, Олексій Вертинський – на митника, Володимир Горянський став бракон’єром, а Ігор Кондратюк – священиком.

«Знайомтеся: отець Володимир з фільму «DZIDZIO Контрабас». А сцена, в якій я знімався, відбувалася у церкві побудованій ще 1904 року», – похвалився Кондратюк у соцмережах.

«Те, про що я мріяв, окрім сцени, було зняти кіно, – в свою чергу розповідає Дзідзьо (Михайло Хома. – Але не просто кіно, а з такими професійними і популярними акторами, як у нашій команді! І мені це вдалося. Хоча на майданчику жартують, що невідомо, кому пощастило більше».

Прем’єра повнометражного фільму у всіх кінотеатрах країни 31 серпня 2017 року!

Share.