Понеділок, 24 Червня

Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На новому зручному порталі можна знайти майже 60 готових автомобільних маршрутів різноманітними локаціями країни. За допомогою сайту Go Ukraine ви можете знайти найкращі маршрути Україною. Просто вкажіть місто, звідки ви плануєте розпочати вашу мандрівку, та оберіть регіон, куди ви бажаєте поїхати. Про це інформує NaChasi.

Наприклад, зі Львова можна поїхати на Львівщину та Волинь, Поділля й Буковину, Київщину, західну Україну, Черкащину, Чорне море й Дніпро тощо.

З Києва, наприклад, можна поїхати до 10 різноманітних напрямків: передмістя, історичні парки, Східна, Західна та Південна Україна, відпочинок на Дніпрі або Чорному морі та багато іншого.

Після обраного вами регіону складається маршрут від заданого місця. Запропонований маршрут є деталізованим: окрім загальної протяжності та зображеного автомобільного шляху на Google картах сайт видає цікаві туристичні місця, де вам варто зупинитись. До кожного місця є короткий опис та фото, а також відстань між цим та наступним місцем зупинки.

“Почалося літо, послабили карантин, але кордони ще закриті для нас. Ми самі любимо подорожувати, але зараз це можна робити тільки в нашій країні. Тому відібрали близько 60-ти найбільш туристично привабливих місць України і зробили різні автомобільні маршрути до них”, – прокоментували розробники сайту Go Ukraine.

Також на сайті планують скоро додати англійську мову та можливість додавати свої власні маршрути.