Середа, 22 Вересня

До свята Миколая у Львові презентують різдвяну казку «У країні сирних коників»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У переддень святого Миколая, 16 грудня о 15:00, у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відбудеться презентація різдвяної казки «У країні сирних коників» видавництва Terra Incognita.

Про це повідомили організатори на сторінці у Фейсбуці, передає Zik.

Львів’яни зможуть пройти захопливий квест у пошуках Духу Різдва і виліпити сирного коника разом із справжніми гуцульськими майстринями, які приїхали зі столиці сирних коників – села Брустури.

Казка «У країні сирних коників» подарує читачам справжній різдвяний настрій, адже йдеться в ній про неймовірні пригоди дівчинки Варварки у найчарівшу ніч напередодні Миколая.

«Ця казка як пишний різдвяний кекс, де родзинок і цукатів більше, аніж самого тіста: тут ви знайдете дитячі афоризми і дорослі роздуми про природу Зла, давні гуцульські артефакти і сучасний різдвяний Львів з усіма його смачними артибутами. А також навчитесь писати справжнього листа Миколаю, малювати ікони на склі, пекти медових миколайків, ліпити сирних коників – все згідно чітких інструкцій і за автентичними рецептами. А ще ви зможете вивчити особливу галицько-гуцульську мову – адже ми доповнили нашу казку спеціальним словничком, який допоможе зрозуміти усі ці таємничі слова, відомі тільки львів’янам і гуцулам», – зазначають автори книги.

Різдвяна казка «У країні сирних коників» видавництва Terra Incognita

Художнє оформлення книги – творчий експеримент трьох унікальних художників – Юлії Табенської, всесвітньовідомого графіка Олега Денисенка та іконописця Остапа Лозинського.

© blog.yakaboo.ua

«Ця казка – спроба повернути стан свідомості, коли ти віриш у Диво і в тебе немає анінайменшого сумніву – подарунки приносить Миколай. Це спроба повернути відчуття неймовірного затишку, коли тобі так солодко жити у цьому світі, але ти ще не знаєш, що цей стан називається любов’ю», – додають організатори.

 

Share.