П’ятниця, 24 Травня

Для «Гарячої лінії» Львова встановили мобільний додаток

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тепер, маючи в руках мобільний телефон, мешканець у будь-який час доби може скерувати місцевій владі свої звернення чи пропозиції, не телефонуючи в кол-центр.

Завдяки цьому донести свою думку до міської влади можна ще зручніше й оперативніше, переконані в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради.

Наразі мобільний додаток «Гарячої лінії» міста «1580 Львів» доступний для пристроїв з операційною системою Аndroid, проте розробники вже адаптовують його і для інших операційних систем.

«Ми маємо сьогодні декілька варіантів звернення до влади. Зокрема, можна комунікувати через кол-центр «Гарячої лінії» міста, можна долучатися до групи у Фейсбук – зараз є близько 15 тис користувачів групи, і також можемо долучатися через мобільний додаток, який інтегрований з нашим кол-центром. Понад те, ті, хто встановить на своєму андроїді мобільної додаток Гарячої лінії та зареєструється в ньому, отримуватим е поточні та важливі повідомлення міських служб і комунальних підприємств про планові та аварійні роботи на мережах міста. Додаток інтегрований з базою даних Гарячої лінії міста» – розповіла Валентина Бартошик, директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради..

За її ловами, щодня кол-центр Гарячої лінії міста опрацьовує від 500 до 1500 дзвінків, на сторінці у Фейсбук опрацьовують сотні коментарів. Але також є категорія мешканців, які не завжди хочуть бути публічними та спілкуватись з працівниками кол-центру. Додаток дає змогу подати звернення без зайвої публічності або комунікації. Спілкування відбувається через індивідуальні повідомлення для користувача.

«Ми в тестовому форматі відкрили доступ для тисячі користувачів, і зараз їх є близько декілька десятків. Це, в основному, наші користувачі, і вже маємо сторонніх користувачів, які ще не були зареєстровані в нашій програмі. Фактично, сьогодні людина, не маючи прив’язки до робочого місця, може йти по місту і давати пропозицію дуже швидко, оперативно, додатково не комунікуючи з операторами», – додала Валентина Бартошик.

З її слів, наступні першочергові етапи – це розробка додатку для операційної системи iOs; додання функціоналу – карти звернень, щоб мати можливість бачити свої та інші звернення на карті міста, а також робити відповідні позначки.

Користуватися додатком можуть мешканці Львова, Брюховичів, Винників і Рудно.

Для того, щоб користуватися мобільним додатком «1580 Львів», потрібно:

  • встановити додаток на мобільний телефон через Play Market;
  • зареєструватись, якщо Вас немає в базі даних (система Вас проінформує про це);
  • зателефонувати у кол-центр «Гарячої лінії» міста, набравши номер 1580, або надіслати запит і працівник кол-центру Вам передзвонить і все пояснить.

Можливості мобільного додатку «1580 Львів»:

  • подавати звернення, пропозиції — миттєво, зазначивши адресу події та короткий зміст питання.
  • стежити за роботами, які тривають у місті за Вашою адресою.
  • отримувати і читати звіти про виконану роботу, коли зручно особисто Вам, незалежно від графіку роботи служб міста.
  • бути активним учасникам позитивних змін у місті.

Мобільний додаток розробила івано-франківська ІТ-компанія «Техноінфософт», яка розробила програмне забезпечення Visual service, що його встановили для «Гарячої лінії» міста.

«Мобільний додаток насправді має два призначення: можливість подати свою пропозицію в міську раду, і вона буде розглянута в короткий термін, а також має ще додаткову функцію – інформування мешканців про різноманітні події, які відбуваються в місті: аварійні роботи, різноманітні відключення, які відбуваються спонтанно або планово. Тепер можна все це побачити у своєму мобільному телефоні. Теж досить важливий елемент мобільного додатку – це зворотній зв’язок, а ще – інформація про топ 20 проблем міста. Це допоможе краще бути в курсі подій, які відбуваються в місті», – розповів Руслан Євчин, директор ТОВ «Техноінфософт».

За його словами, Техноінфософт розробив декілька інших унікальних рішень. Це «Муніципальний Дата центр», портал «Інфраструктура міста на карті», персональні кабінети мешканця та «Муніципальний фіскальний реєстр». Особливою гордістю є міський Контакт-центр, що працює в Івано-Франківську та Львові: це зручне й корисне програмно-апаратне рішення для міст і управляючих компаній.

Нагадаємо, торік модернізували «Гарячу лінію» та створили портал муніципальних оголошень 1580.lviv.ua, а короткий номер 15−80 став безкоштовним з мобільного для абонентів операторів «Vodafone», «Лайфселл» і «Київстар». Також цього року «Гаряча лінія» запрацювала у м. Винники, смт Брюховичі та смт Рудно.