Понеділок, 15 Квітня

Де у Львові зарядити електромобіль? Карта заправок для електрокарів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів — це найбільший промисловий та культурний центр Західної України та один з найпривабливіших туристичних об’єктів країни в цілому. Крім цього це надважливий транспортний вузол, котрий зв’язує дорожню інфраструктуру України з країнами Західної Європи.

Стрімке зростання ринку електромобілів в місті, та регіоні в цілому, а також розширення інфраструктури пов’язаної з екотранспортом вимагає надання інформації, де власники електрокарів можуть заряджати та обслуговувати свій транспортний засіб.

Саме для цього ми пропонуємо користувачам карту електричних зарядних станцій для електромобілів у Львові, розроблену і представлену сервісом PlugShare.

Online карта елекрозаправок допоможе користувачам знайти детальну інформацію стосовно місцерозташування станцій зарядки елеткромобілів, вартості послуг, мережевої приналежності станції. Карта електрозаправок допоможе з’ясувати який тип зарядних пристроїв (Type1, Type2, COMBO/CCS, CHAdeMO) доступний на обраній станції, сповістить про години роботи комплексу, надасть відомості про контактні дані.

Зарядні станції електромобілів Львова розташовані по всьому місті, їх відстань одна від одної дозволяє безперешкодно пересуватися електромобілям навіть із найменшим запасом ходу.