П’ятниця, 24 Травня

Де придбати квитки та проїзні на електротранспорт Львова: карта кіосків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У львівських кіосках із пресою можна придбати не лише квитки на трамвай або тролейбус, але й місячні проїзні абонементи (пільгові та загальні), триденні проїзні картки по 50 гривень, що розраховані, насамперед, на туристів, а також місячні абонементи — повний за 150 гривень та пільговий за 80. Таких кіосків по місту більше 90.

Tvoemisto.tv підготувало перелік та адреси усіх кіосків, у яких можна придбати квитки та проїзні картки на проїзд у львівському електротранспорті.

Нагадаємо, ЛКП «Львівелектротранс» запустив сайт, на якому можна придбати різні види проїзних на проїзд у електротранспорті. На сайті пропонують три види квитків:

  • загальний на 30 календарних днів за 150 грн;
  • пільговий на 30 календарних днів за 80 грн;
  • туристичний на 3 календарні дні за 50 грн.

© tickets.lvivelectrotrans.com.ua

Сайт має розширення для комп’ютера, планшета та телефона. Пасажир може роздрукувати проїзний із листа, що прийде на пошту після завершення реєстрації на сайті, або за необхідності пред’явити контролеру QR код на екрані смартфону. Контролери, у свою чергу, перевірятимуть справжність проїзного з допомогою сканеру кодів на смартфоні. Окрім того, пасажир повинен мати із собою документ, що посвідчує особу, оскільки проїзні є іменними.

Для того, щоб придбати необхідний вид проїзного, варто обрати один із трьох варіантів та ввести своє прізвище та ім’я, а також електронну пошту, куди має прийти чек та проїзний після реєстрації. На цій же сторінці можна скористатися підпискою, завдяки якій щомісяця система автоматично оформлятиме новий проїзний документ на ваше ім’я.

Після реєстрації вашу сторінку переадресує на банківський портал, для введення номеру картки, терміну дії та коду CVV. Варто зауважити, що оплату можна здійснити через будь-який український банк.

Також у Львові в трамваях маршрутів №1, 8 і 9 з’явилася можливість безконтактної оплати проїзду. Проект спільно реалізували Mastercard, Ощадбанк і управління IT Львівської міськради за підтримки “Львівелектротранс” і VVM Group.

Для оплати проїзду пасажиру достатньо піднести картку або платіжне пристрій до валідатора і дочекатися звукового і світлового сигналу. Після підтвердження проведеної оплати валідатор видає квиток. Вартість проїзду в трамваях Львова на сьогодні становить 5 гривень, додаткових комісій за використання валідатора немає.