Неділя, 21 Квітня

Де недорого відпочити цього літа: морські пляжі України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Влітку, коли у багатьох настає період відпусток, виникає питання про те, де відпочити. Якщо вас найбільше приваблює море, вам може бути корисна ця добірка кращих морських пляжів України, де можна не тільки викупатися в морі та оздоровитися, а й отримати море позитивних емоцій і неймовірних вражень!

1. Одеська область

Найвідоміші пляжі Одеси:

Пляжі Одеси тягнуться вздовж берега на 30 км і тут є з чого вибирати.

Ланжерон – один з найбільш упорядкованих пляжів.

Отрада – великий піщаний пляж, неподалік від Ланжерона. Є канатна дорога.

Аркадія – пляж і популярне клубне місце з найкращими дискотеками і нічними клубами України.

Пляж Рів’єра – можна з легкістю назвати найкомфортнішим в Одесі.

Пляж Лузанівка – найбільший в Одесі. Він розташований недалеко від парку. Лузанівка славиться своїм піщаним пляжем і хорошим берегом, який важливий для відпочиваючих з дітьми.

Селища Санжейка і Грибівка, які знаходяться за півгодини їзди від Одеси, дуже популярні серед відпочиваючих. Їх пляжі розтягнулися на 12 км, а на узбережжі ви знайдете безліч баз відпочинку, готелів, дискотек та нічних клубів.

Трохи південніше Грибівка знаходяться відомі курорти Кароліно-Бугаз і Затока. Оскільки ці два курорти розташовані дуже близько один від одного, їх часто плутають. Пляжі в Кароліно-Бугаз і Затоці довгі і широкі, а також чисті. Морське дно піщане і пологе.

Нижче по Будакській косі, на південний захід від Затоки, знаходяться такі популярні курорти як Сергіївка, Приморське і Курортне. Від Курортного до Одеси 80 км, і тут не так багатолюдно, як у Затоці.

2. Миколаївська область

Коблево – цей курорт розташований між довгими смугами пляжів і величезним Тилігульським лиманом. Хоча територіально Коблево відноситься до Миколаєва, багато хто вважає його одеським курортом. Можливо через те, що він знаходиться всього в 55 км від Одеси, а від Миколаєва – в 80 км. Більшість пляжів у Коблево піщані й рівні, з дрібним піском.

Рибаківка – тут також більшість пляжів піщані й рівні, з приємним дрібним піском.

Очаків – невелике місто з великою кількістю баз відпочинку і пансіонатів.

3. Запорізька область

Бердянськ – особливо корисний для лікування і оздоровлення дітей, оскільки море тут дуже мілке і тепле, також у місті працює велика кількість дитячих таборів та оздоровчих центрів.

«Третій пляж» , розташований на узбережжі Азовського моря, також відомий як «Острів щастя» , – один з найпопулярніших пляжів курортного Бердянська.

Кирилівка – тут ви знайдете великі піщані пляжі, лимани і лікувальні грязі. Цей курорт орієнтований, в першу чергу, на сімейний відпочинок і відпочинок з дітьми.

4. Херсонська область

Залізний порт – позиціонує себе як курорт для молоді, оскільки тут багато шумних атракціонів, дискотек і кафе. У Залізному порту непоганий пляж і відносно чисте море.

Скадовськ – на території курорту розташовано до 100 оздоровчих установ, хоча тут і не так багато розваг.

Острів Джарилгач – справжнє відкриття для тих, хто любить відпочинок на дикій природі.

Ця добірка морських пляжів України не включає пляжі Криму по відомих усім причин.

Джерело