Неділя, 16 Червня

Coursera надала безкоштовний доступ до своїх курсів і проектів для всіх університетів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 1 червня студенти коледжів та університетів по всьому світу отримають безкоштовний доступ до курсів Coursera. У такий спосіб онлайн-платформа підтримує тих, у кого зірвались літні стажування. Про це повідомляється у блозі онлайн-платформи, передає MediaSapiens.

«Майже 70% студентів у світі залишаються під впливом коронавірусу. Це сотні мільйонів студентів у коледжах та університетах усього світу. Багато літніх стажувань скасовано, і студенти занепокоєні впливом тривалого зриву на їх здатність почати успішну кар’єру. Попри те, що робота в кампусі призупинилась – навчання має продовжуватись», – пояснила Coursera своє рішення.

Тепер навчальним закладам доступні понад 3800 курсів, 150 інтерактивних проектів, 400 спеціалізацій та 11 професійних програм сертифікації. Безкоштовний доступ відкрито до 31 липня, а курси слід пройти до 30 вересня – після цієї дати у безкоштовному доступі будуть лише інтерактивні проекти.

«За цей період студенти зможуть навчатись у кращих інструкторів та отримати сертифікати від провідних університетів світу, в тому числі Мічиганського, Єльського та Дюкського. А сертифікати провідних галузевих викладачів з Google та SAS допоможуть студентам напрацювати затребувані навички», – йдеться у повідомленні.

Партнерство Coursera з декількома великими технологічними розробниками дозволяє користувачам отримувати кваліфікації, спеціально призначені для цих компаній, такі як IT-підтримка Google або професійні сертифікати IBM z/OS Mainframe. Звичайна ціна таких курсів – $399 на рік.

Отримати безкоштовний доступ до курсів нинішні студенти та випускники цього року зможуть у разі підтвердження їх мейлів на доменах своїх навчальних закладів.

Через поширення коронавірусу та закриття навчальних закладів у березні Coursera вже надавала безкоштовний доступ студентам на певний період. Втім, тоді йшлось лише про курси.

Coursera — американська технологічна компанія, що працює в галузі онлайн-освіти; заснована професорами інформатики Стенфордського університету Ендрю Нґ та Дафні Коллер  у квітні 2012 року.