Чим же такі хороші одноразові підгузки?

В умовах сучасного життя, коли мами намагаються встигнути все, дуже складно уявити сім’ю з маленькою дитиною, де не використовували б одноразові підгузки. Ще 20-30 років тому у нас про такий винахід людства і не чули, тому користувалися для цього марлевими відрізами та пелюшками. Молодій мамі потрібно було змінити підгузник малюку до 25 разів на добу, і, відповідно, потім все це випрати. Прання вручну за відсутності пральної машини-автомат відбирало багато часу і сил.

Чого не скажеш про сучасних мам, які мають можливість придбати одноразові підгузки для малюка.А  також користуватися найновішими досягненнями цивілізації, нарпиклад: інтернет магазин дитячих товарів Pampik пропонує доставку курьером “під двері” покупця.

То в чому ж плюси використання одноразових підгузків?

  • Кількість прань скорочується.

При використанні одноразових гігієнічних засобів для дітей кількість брудної білизни значно скорочується, тому можна заощаджувати на миючих засобах та електроенергії.

  • Малюк більше спить.

Основними дратівливими факторами для немовлят є голод та мокрий підгузок. Тому при відчутті сухості малюк спить набагато довше і йому нічого не заважає.

  • Мама може більше відпочивати.

Міняти підгузник потрібно не так часто, як пелюшки. Завдяки новітнім технологіям виготовлення, памперси залишаються сухими на дотик, тому мама може більше часу присвятити відпочинку.

  • Прогулянки триваліші.

Прогулянки на свіжому повітрі можна здійснювати набагато довше, тому що немає ризику переохолодження дитини, як у мокрому одязі, а також малюк довше спить, оскільки його нічого не турбує.

  • Подорожі з дитиною комфортніші.

Куди б не довелося їхати з малюком, чи то поліклініка недалеко від будинку чи дальній переліт, завжди виручать памперси, придбати які можна з великою знижкою у чорну п’ятницю. Так, на сайті Пампік проходить акція, де можна виграти один із 50 сертифікатів на 500 гривень при покупці підгузників на суму від 1200 гривень. Також знижки на памперси досягають аж до 50%.

Але все ж-таки існує кілька важливих правил, яких потрібно дотримуватися при використанні одноразових підгузків.

  1. Своєчасно міняти підгузник.

Найважливішим є вчасно змінити памперс, оскільки недотримання правил гігієни сприяє розмноженню хвороботворних бактерій та підвищується ймовірність розвитку запальних процесів.

  1. Правильно обирати розмір.

Цей засіб гігієни має бути підібраний максимально правильно, щоб уникнути протікань та натирань, особливо це стосується діток, які пробують чи вже навчилися ходити.

  1. Використання памперсів категорично заборонено за підвищеної температури тіла дитини.

Якщо температура тіла у малюка підвищена, користуватися одноразовими підгузками не можна, оскільки порушується віддача тепла, що веде до ще більшого перегріву.

При правильному використанні памперси значно полегшують життя батькам карапузів та з’являється більше вільного часу для спілкування та відпочинку.