Чому варто покласти на підлогу паркетну дошку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Популярність паркету легко пояснити. Це дуже красиве, зносостійке, завжди актуальне, екологічно чисте покриття. Окрім того, воно підходить майже для будь-якого приміщення. Лише не рекомендується для укладання у ванній кімнаті.

Гарний якісний паркет — те, що можна передати у спадок дітям і навіть онукам. Тож, плануючи ремонт і маючи відповідні фінансові ресурси, не вагайтеся та кладіть на підлогу саме таке покриття.

Серед найякісніших і найбільш функціональних на вітчизняному ринку — дошка паркетна Tarkett. Розгляньмо не лише переваги, а й особливості такого матеріалу.

Переваги покриття

Серед очевидних переваг паркетної дошки:

  1. Тепломісткість. Паркетній підлозі не потрібне додаткове утеплення. Природний матеріал має властивість концентрувати тепло та потім віддавати його. Таке покриття не лише чудово зберігає температуру у приміщенні, а й затримує протяги й холод від бетонної основи. Тож, якщо ви покладете паркет, система теплої підлоги вам не знадобиться. Взимку у міській квартирі буде цілком достатньо тепла від радіатора центрального опалення.
  2. Звуконепроникність. Завдяки своїй багатошаровій структурі паркет чудово глушить будь-які звуки. Існує стереотип, що за кілька років експлуатації таке покриття може почати рипіти. Це станеться лише в тому випадку, коли під час монтажу порушили технологію укладання дощок, не вирівняли основу.
  3. Стійкість до навантажень, механічного впливу — кроків, ударів від предметів, що впали. Звісно, паркетна дошка не стовідсотково захищена від пошкоджень. Але перевага цього покриття в тому, що подряпини та інші недоліки можна легко прибрати. Паркет досить просто повернути до первісного вигляду, на відміну, приміром, від плитки або лінолеуму.
  4. Ремонтопридатність. Іще одна важлива перевага паркетної дошки. Якщо її фрагменти зіпсовано, їх легко замінити, особливо, коли покриття уклали «плавучим» способом.

Увага на рівень вологи повітря у приміщенні

Деревина, з якої виробляють паркетну дошку, — досить примхливий матеріал. Оскільки таке покриття повністю складається з натуральної основи, то відповідним чином реагує на вологість і сухість у приміщеннях.

Аби якомога довше зберегти паркет у початковому вигляді та не допустити його деформації, варто встановити в оселі систему кондиціонування або зволожувач повітря. Завдяки їй ви зможете створити у своєму житлі помірний мікроклімат, у якому паркет не пересихатиме чи, навпаки, не всотуватиме з повітря надмірну кількість вологи.

Share.