«Брати Гадюкіни» презентував кліп на пісню «Тілько ві Львові»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Відбулась прем’єра пісні і кліпу “Тільку ві Львові” легендарного львівського гурту “Брати Гадюкіни”. Це українська переробка польської народної пісні. Її у 1930-х рр. здійснив львів’янин Емануель Шлехтер. Сучасне аранжування виконали “Брати Гадюкіни”.

Пісня стане саундтреком до комедії “Шляхетні волоцюги”, яка цьогоріч вийде в прокат. Розповідає про двох львівських гультяїв Ярика й Марека. Вони належать до субкультури “батярів”. Не мають постійної роботи, живуть зі своєї винахідливості. Герої змінюються після зустрічі з 18-річною сиротою Христею. Заступаються за неї в різних ситуаціях. Стають немовби старшими братами дівчини.

“Пісню “Тільку ві Львові” знаємо з дитинства, – каже учасник гурту “Брати гадюкіни” Ігор Мельничук. – Другу її частини змінили, бо була вальсова, осучаснили звучання. Гурт “Брати Гадюкіни” знявся у “Шляхетних волоцюгах” в ролі вуличних музикантів. Завжди жили і живемо по-батярськи: любимо жінок, погуляти й музику”.

Події у фільмі “Шляхетні волоцюги”, що знімали у Львові, відбуваються влітку 1939-го. “Історично дуже складний і наповнений подіями час, — каже піар-менеджер Ольга Мельник. — Але мета фільму не показати історичну правду, а розважити глядача. Тому покажемо міністра закордонних справ Німеччини Рібентропа, радника Гітлера. Зустрінуться наші батяри також із “НКВДистами”. Ті приїдуть до Львова на спецзавдання. Щоб стати ніби “своїми”, перевдягнуться вертепом посеред літа. Зобразили героїв гротескно. Історичної правди в картині небагато. Мета — показати колоритну комедію”.

Події у фільмі «Шляхетні волоцюги», саундтреком до якої і стала пісня львівського  рок-гурту, відбуваються  у 1938-1939 роках. Двоє львівських батярів беруть під свій захист юну Христю, бо їй належить браслет, за яким полюють німці та НКВС. Дівчину, яка через свою прикрасу стає мішенню,  грає молода акторка, студентка  Ірина Гришак.

Крім Гришак, у кінострічці грають ще кілька студентів. Усього у фільмі задіяні 60 акторів першого плану та ще кількасот учасників масовки. На великих екранах побачити стрічку «Шляхетні волоцюги» можна буде з 27-го вересня цього року.

Офіційний трейлер фільму можете переглянути нижче:

Знімали фільм за підтримки Держкіно. Обійшлася ця стрічка майже у 37 мільйонів гривень. З них 18,5 мільйонів виділили з державного бюджету, решта – гроші спонсорів.

До слова, цей рік для «Братів Гадюкіних» символічний. У 2018-му музичний гурт святкує 30-ий День народження. За цей час учасники гурту  пережили не один розпад, тріумфальне об’єднання та смерть фронтмена Сергія Кузьмінського.

 

Share.