Понеділок, 15 Квітня

Apple закликала користувачів не сушити мокрi iPhone у місткості з рисом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Американська компанія Apple закликала користувачів iPhone не сушити мокрі телефони у мішку з рисом, оскільки дрібні частинки зернин можуть пошкодити пристрої. Про це йшлося в повідомленні технологічного гіганта, передає Громадське.
Спосіб висушити телефон у місткості з рисом є досить популярним, писало BBC. Вважається, що цей продукт чудово поглинає вологу, яка опинилася на смартфоні. Однак експерти давно застерігали від цього методу, а тести показали, що він ще й не працює.

Тепер уже в Apple вирішили опублікувати вказівки, в яких повідомили користувачам, що дрібні частинки рису можуть пошкодити їхні пристрої.

Окрім відмови від мішків із рисом, компанія також рекомендує не сушити мокрий телефон за допомогою «зовнішнього джерела тепла або стисненого повітря», тобто не варто використовувати фени та ставити iPhone на батареї.

Крім того, користувачів закликають не намагатися вставити сторонній предмет у телефон, зокрема ватну паличку чи паперовий рушник.

Як сушити iPhone?

Усі пристрої Apple, починаючи з iPhone 12, здатні витримувати занурення на глибину до шести метрів на час до пів години.

З мокрого смартфона слід обережно вилити рідину через роз’єм телефону, нахиливши його вниз. Потім його варто залишити в сухому місці з невеликим потоком повітря, перш ніж знову під’єднати до зарядного пристрою.