П’ятниця, 3 Лютого

Apigee: що це та як використовувати

API – це прикладні програмні інтерфейси, які забезпечують можливість обміну даними і взаємодії між собою різних програм і застосунків. Але за умов постійної еволюції хмарних технологій, функціональність цих інтерфейсів і їх системної інтеграції для бізнесу постійно розширюється. Сьогодні з їх допомогою розробники отримують доступ до даних, необхідних для створення нових додатків і сервісів. Цю можливість зокрема надає хмарна платформа Google Cloud Apigee – ефективний інструмент для повного циклу керування API. До неї входять аналітичні, сервісні та адміністративні компоненти, що дозволяють розробляти API-програми та моніторити будь-яку метрику за заданим набором параметрів. Детальну інформацію про сервіс можна отримати на сайті міжнародної компанії Cloudfresh, а в нашій статті ми коротко розповімо про можливості та переваги цієї digital-технології.

Для яких завдань використовується хмарна платформа Google Cloud Apigee

Крос-платформний хмарний інструмент тестування API Apigee застосовується для вимірювання та тестування продуктивності програмних продуктів, їх технічної підтримки та доопрацювання з використанням різних редакторів. Ця технологія забезпечує виконання таких практичних завдань:

  • розробка, розгортання, моніторинг, масштабування та монетизація API;
  • контроль трафіку, моніторинг багів та таймаутів, ідентифікація проблем та збоїв у роботі тестованого програмного забезпечення;
  • створення та розгортання проксі API у хмарних сервісах.

Таким чином, хмарна платформа Google Cloud Apigee – це ефективний прикладний інструмент для цифрового бізнесу, створений для вирішення широкого кола завдань з обробки даних під додатки та мобільні платформи API.

Переваги хмарної платформи Google Cloud Apigee

До переваг технології відносяться:

  1. Багаторівнева безпека даних. Використання платформи дозволяє забезпечувати конфіденційність та захист інформації користувача за рахунок таких інструментів як IAM, Cloud Armor, CMEK та інших.
  2. Адміністрування під контролем штучного інтелекту. Застосування технологій штучного інтелекту дає користувачам можливість чітко прогнозувати трафік API, відстежувати баги в режимі реального часу та запускати необхідні для їхнього усунення процеси.
  3. Великий обсяг даних та висока продуктивність з хмарними сховищами. Хмарні технології забезпечують безпечне зберігання великих обсягів інформації, гарантують швидкий, безперебійний і стабільний доступ.

Щоб повною мірою оцінити всі переваги хмарної платформи Google Cloud Apigee, замовте її впровадження в компанії Cloudfresh. Це є гарантією того, что всі необхідні роботи будуть виконані на високому професійному рівні.