Понеділок, 15 Квітня

Американський куточок: їдемо відпочивати на справжнє ранчо біля Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За 30 кілометрів від центру Львова можна опинитись на справжньому ранчо, де ви відчуєте себе вершником з крутого американського вестерну або наче побуваєте десь у штаті Монтана на півночі Америки.

Комплекс «Скарбова гора» кілька років тому створив львівський бізнесмен Остап Лунь, де його натхнення від подорожі Америкою поєдналося із дитячою мрією. Сюди часто приїжджають гості, аби зайнятись іпотерапією – поїздкою конях.

У 2012 році Остап Лунь протягом кількох місяців подорожував Америкою, де відвідав чимало родео та інших змагань, які є дуже популярними в Сполучених Штатах. Саме тоді в чоловіка вперше з’явилась ідея побудувати справжнє ранчо, щоби проводити час на природі, взаємодіючи з тваринами, розповідає Ukrainer.net.

Остап Лунь розповідає, що цю місцевість всі тутешні мешканці віддавна називали саме Скарбовою горою. Найбільшим скарбом сам Остап вважає гармонію людини з природою, спокій та енергетику цього місця.

Загалом господар ранчо планує збудувати 10–12 будинків та сформувати спільноту молодих людей, які вже досягли чогось в житті та бізнесі, живуть у Львові, але хотіли би жити за містом, перебуваючи в гармонії з природою.

Тут є все, щоб гарно відпочити в дружньому колі – душевна місцина з прекрасним краєвидом, затишна і тепла хатина, гостинні господарі, благородні коники та дружні песики. Також тут є віслюк та кабани. Тут проводять катання на конях, подорожі на фірі, катання на гірських роверах тощо.

А ще з цієї гори відкриваються шикарні краєвиди

Навколо ранчо лише фантастичний краєвид – жодних нав’язливих сусідів.

Також тут є місце для відпочинку компаній від 10 до 50 осіб. Це може бути від робочої поїздки аж до весілля. Для вас навіть організують bbq кейтеринг або повноцінне свято чи корпоратив. Після запального свята у нас може залишитися ночувати до 20 осіб.

Фото: Nastya Zaitseva

Знаходиться в селі Лопушна Перемишлянського району, на вулиці Селиська, 7. Працює щодня з 9:00 до 21:00.

Одна година кінної прогулянки коштує 500 гривень, а одна година фотосесії на коні в присутності інструктора – 750 гривень. Поза тим, вам можуть забезпечити трансфер 7-місним комфортним бусом, вартістю 400 грн в одну сторону.