Середа, 24 Квітня

А Ви знали? У Львові є “розумний” туристичний маршрут

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові у вересні місяці розпочав роботу унікальний туристичний маршрут, прокладений за книгою Ілька Лемка «Львів понад усе». Подібні маршрути є у Полтаві, Херсоні, Чернівцях та Ужгороді.

Туристичний маршрут об’єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам’яток міста. Серед них – Ратуша, Кафедральний собор, каплиця Боїмів, аптека «Під золотою зіркою», палац Потоцьких, парк ім. Івана Франка, національний університет ім. І. Франка, Оперний театр і пам’ятник Т. Шевченкові, Єзуїтський костел, Природничий музей, театр ім. Марії Заньковецької, Вірменська церква, музей-пошта, Домініканський собор, пам’ятник Івану Федорову.

Розумний» маршрут прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації. Стартує маршрут біля фонтану Нептуну, що на площі Ринок.

Його загальна довжина – 3,5 км. Так гості й жителі міста зможуть за 2-3 години ознайомитися з цікавими пам’ятками й дізнатися про них подробиці. Символом львівського маршруту став привітний левчик.

Наприклад, зісканувавши код, можна дізнатись, що монастир домініканів,  (Домініканський монастир) заснували ще у XIII столітті, а в 1559 році тут розігралась справжня війна за наречену з використанням артилерії і всіх тонкощів військової стратегії. Отака непроста й насичена його історія.

Як користуватись туристичним інноваційним маршрутом?

1. Увімкніть свій смартфон та впевніться, що мобільний інтернет активовано.
2. Запустіть додаток розпізнавання QR кодів.
3. Наведіть камеру смартфону на QR код на табличці.
4. Перейдіть за посиланням на екрані смартфону.
5. На завантаженій сторінці оберіть мову для отримання інформації.
6. Дивіться фото та відео, читайте інформацію про локацію.

Як встановити мобільний додаток розпізнавання QR-кодів?

У випадку, якщо мобільний додаток розпізнавання QR-кодів не встановлено на вашому смартфоні, рекомендуємо завантажити його через магазин мобільних додатків

«Play Market» – QR Code Reader або
«App Store» – «QR Code Reader»

А ви вже бачили цікаві таблички з левенятами у нашому місті?

Джерело: cityroute.com.ua/lviv