8 речей, які відбудуться, коли почнете їсти мед кожен день

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ми завжди намагаємося знайти той самий ідеальний продукт, який стане «чарівною пігулкою» для нашого організму. Але потрібно, щоб і смачно було, і сприятливо впливало на тіло.

Таким продуктом виявився звичайний мед. Сьогодні ми вивчаємо всі його корисні властивості. І обов’язково з’їдаємо ложечку меду кожен день.

Мед може бути відмінним антиоксидантом. Це означає, що при частому його вживанні організм буде очищатися від токсинів. А антибактеріальні властивості меду поліпшать стан шкіри в кілька разів.

При схудненні рекомендується виключити всі солодощі, але дозволяється їсти мед. Це все тому, що цукор, який входить до складу меду, відрізняється за складом від того, що знаходиться в шоколадках. Мед прискорює метаболізм, що добре позначається на зниженні ваги.

Сам мед не містить холестерину в принципі. А містимі в його складі вітаміни і мікроелементи сприяють зниженню рівня холестерину. Щоденне вживання меду сприятливо впливає на рівень антиоксидантних сполук в організмі, які борються з високим рівнем холестерину.

Проведене дослідження показало, що антиоксиданти, що входять до складу меду, запобігають звуженню артерій. В залежності від того, де артерії звузилися, може розвинутися серцева недостатність, погіршитися пам’ять і з’явитися головний біль. Щоб цього уникнути, достатньо щодня випивати склянку води з ложкою меду.

Дослідження показали, що властивості меду можуть боротися зі стресом, відновлювати антиоксидантний захист організму і, як наслідок, покращувати пам’ять. Крім того містимий в меді кальцій легко засвоюється мозком, що сприятливо впливає на його роботу.

Цукор, що міститься в меді, підвищує рівень інсуліну в крові, який, у свою чергу, звільняє серотонін. Наш організм перетворює серотонін в мелатонін — гормон, що сприяє швидкому засипанню.

Мед є сильним антисептиком, тому рекомендується з’їдати ложку меду натщесерце. Такий простий ритуал допоможе уникнути виникнення захворювань, які можуть бути пов’язані з шлунково-кишковим трактом. Крім цього, проходячи по шлунку, мед знищує бактерії і загоює рани на слизовій оболонці шлунка.

Це може прозвучати дивно, але факт залишається фактом. Мед допомагає заспокоїти нерви і зняти надмірну втому. Глюкоза, що міститься в меді, необхідна для нейронів. Вона швидко всмоктується в кров, що сприяє розслабленню, зниженню судом і лікуванню психологічних розладів.

Джерело: tutkatamka.com.ua

Share.