8 фільмів, які можуть змінити вашу свідомість

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ви можете чітко зрозуміти, що ви робили не так і чому не отримували бажаного результату. Багато з наведених робіт відкривають таємниці, про які ви просто не замислювалися.

1. Таємниця (The Secret)

Фільм «Таємниця» привернув увагу величезного числа людей. Фільм відкриває нам таємницю, яку приховували багато років від нас – таємницю закону тяжіння. Подивившись фільм «Таємниця» ви дізнаєтеся, як застосовувати ці знання, щоб притягнути у своє життя радість, любов, здоров’я, благополуччя, успіх в справах, прекрасні стосунки з людьми і ще багато-багато іншого. Такий практичний посібник допоможе вам втілити в реальність свої найпотаємніші мрії.

2. Таємниця 2 (The Secret 2)

Фільм Таємниця 2 або “Яка заглибока Кроляча Нора”? Документальний фільм, що розкриває можливості нашого мозку, дає уявлення про нові відкриття у світі квантової фізики.

3. Плацебо (Placebo)

Документальний фільм про унікальні, нез’ясовані явища в медицині. У Лос-Анджелесі таємничим чином зцілена жінка з важкою формою депресії за допомогою не справжньої пігулки. Йдеться про дивовижну здатність до самозцілення, закладеного всередині кожного. П’ять вчених переконані, що знайшли ключ до нового способу лікування хвороб, що кидає виклик усій сучасній медицині.

4. Дім – Побачення з планетою (Home)

Фільм, заборонений до прокату в 36 країнах світу. Це чергова спроба шанованих і авторитетних людей вплинути на людство, його совість і відношення до матінки-природи. Сюжет документального фільму розповість нам про нашу планету, про те, які ще красиві і привабливі місця є у ній. Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, спричинених діяльністю людини. Фільм покликаний сформувати нове бачення людини – все у цьому світі взаємозв’язано і завдання кожного – зберегти природу і зберегти життя на усій планеті Земля.

5. Земляни (Earthlings)

Земляни – документальний фільм про проблему експлуатації тварин людьми для одомашнення, розваг, наукових досліджень або з метою виробництва одягу та їжі. Фільм, завдяки прихованим камерам, показав зворотню сторону використання братів наших менших. Усім, хто заробляє на смерті та стражданнях беззахисних тварин, невигідно, якщо ви усвідомлюєте, що ви оплачуєте страждання і вбивства тварин. Тому фільм заборонений у багатьох країнах. Цей шедевр, удостоєний декількома нагородами, однозначно повинна подивитися кожна людина.

6. Бухта (The Cove)

Бухта – документальний фільм режисера Луїса Псіхойоса, що розповідає про масове винищування дельфінів зі споживацькою метою в національному парку Тайцзи біля берегів Японії. Фільм отримав «Оскар» в номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм» в 2010 році.

7. Виделки замість ножів (Forks Over Knives)

Декілька всесвітньовідомих вчених і практикуючих лікарів дійшли до схожих і цілком однозначних висновків: вживання білків і жирів тваринного походження є провідним чинником, що провокує розвиток багатьох захворювань. Також в ході цих досліджень з’ясувалося, що навіть у випадках, коли пацієнти вже виявлялися уражені цими захворюваннями – перехід на повністю рослинну дієту, без додавання будь-якого тваринного білка, жиру і промислово перероблених продуктів не лише призупиняв розвиток цих захворювань, але також в деяких випадках й усував їх. Висновки грунтуються на десятиліттях наукових дослідів, спостережень та грандіозних польових досліджень за всю історію.

8. Виделки замість ножів (Forks Over Knives)

Декілька всесвітньовідомих вчених і практикуючих лікарів дійшли до схожих і цілком однозначних висновків: вживання білків і жирів тваринного походження є провідним чинником, що провокує розвиток багатьох захворювань.

Також в ході цих досліджень з’ясувалося, що навіть у випадках, коли пацієнти вже виявлялися уражені цими захворюваннями – перехід на повністю рослинну дієту, без додавання будь-якого тваринного білка, жиру і промислово перероблених продуктів не лише призупиняв розвиток цих захворювань, але також в деяких випадках й усував їх.

Висновки грунтуються на десятиліттях наукових дослідів, спостережень та грандіозних польових досліджень за всю історію.

Приємного перегляду!