Субота, 20 Квітня

7 фільмів, які наблизять прихід весни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На третьому місяці зими починає здаватись, що вона ніколи не закінчиться. Прихід весни здається туманною обіцянкою, у яку з кожним днем все важче вірити. Саме тому слід підняти собі настрій чудовими весняними фільмами із нашої добірки. Аби згадати, що найпрекрасніша пора року приходить завжди, разом із новими надіями та натхненням.

І кожному з цих 7 фільмів ви зможете насолодитись пейзажами з різноманіттям квітів, яскравими костюмами, що навіюють легкість. А також характером головних героїв, які навіть у найдовшу зиму не дозволять собі опустити руки:

1. Великі очі (Big Eyes,2014)

Біографічна драма неймовірного Тіма Бертона про художницю Маргарет Кін та її чоловіка, котрий довгий час видавав її роботи за власні.

У Америці 50-років, не зважаючи на всю її яскравість, художниці важко було досягнути успіху. А от художнику — значно простіше. Особливо, якщо запастись роботами талановитої дружини та видавати їх за свої.

Але одного дня Маргарет вирішує заявити світу про себе, що перетікає у судовий процес за права на власні картини.

2. Велика Риба (Big Fish, 2003)

Знову Тім Бертон, і не дивно, адже він вміє показувати глядачу справжню красу. Цей фільм незвичний, яскравий, життєствердний. І хоч переповнений фантастичними вигадками — все одно хочеться вірити у правдивість кожної історії.

Одна лише сцена в полі квітучих нарцисів, яка повністю насичена сонячним теплом — варта того, щоб переглядати фільм кожної весни.

3. Весняні надії (Hope Springs, 2012)

Весна у багатьох асоціюється із коханням, а значить і без історії двох людей тут не обійтись. Та вона не про те кохання, яке лише зародилось і вселяє надії на світле майбутнє.

Ця історія — про сімейну пару, що прожила разом 30 років. Вони звикли одне до одного і сприймають такий стан речей як належне. Але одного разу подружжя вирішує звернутись до сімейного психолога із незвичними методами терапії. Він обіцяє повернути подружжю ті почуття, які давно для них стали історією.

А якщо вже їм вдасться знову закохатись одне в одного через 30 років, то і ми вже якось повіримо у те, що природа прокинеться після довгої зимової сплячки.

4. Інакша Боварі (Gemma Bovery, 2014)

Ви вже певно чули про цей роман Гюстава Флобера? У фільмі він перероблений на сучасний лад. Боварі з чоловіком переїхала у французьку провінцію, де і розгортається сюжет.

А чи не про це хочеться помріяти наприкінці зими? Сонце, молоде вино, ніжність природи та свіжої випічки. Весь фільм буквально пронизаний натхненням та легкістю.

5. Весна, літо, осінь, зима… і знову весна (Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring, 2003)

Так, у цьому фільмі кожна пора року показана, як невіддільна сторона краси нашої планети. Корейська стрічка нагадує нам про те, що зміна сезонів — це безкінечний, непереривний цикл. Як ніч змінюється на день, так і зима завжди перетікає у весну.

І якщо ви думаєте, що для розуміння цих простих істин не потрібні фільми — після цієї меланхолічної стрічки ви точно зміните свою думку. Ну або хоча б насолодитесь величними пейзажами, які виступають у ній найкращими декораціями.

6. Амелі (Ameli, 2001)

Амелі — головна героїня фільму, у виконанні неперевершеної Одрі Тоту. Ця дівчина, власне, і є живим уособленням весни. Сповнена надій, ентузіазму, віри у справжнє кохання та доброти до людей, які її оточують.

Мабуть, саме тому цей фільм став культовим — дивлячись на неї не можливо залишатись песимістом. А після очікуваного щасливого фіналу — хочеться діставати з шафи кращий весняний одяг та з цілковитою впевненістю чекати перших теплих днів.

7. Звуки музики (The sound music, 1965)

Понад п’ятдесят років пройшло з прем’єри цього фільму, а ним досі захоплюються. Пісні з мюзиклу знають на пам’ять, а частини історії ставлять у театрах. А все через те тепло, яке випромінює сюжет фільму і його пейзажі.

Засніжені Альпійські краєвиди переплітаються з квітучими галявинами і нагадують нам про те, яка насправді тонка межа відділяє нас від весни. Усвідомлення цього факту вселяє надію у кожного глядача.

І нехай перегляд кожного з цих фільмів — покроково наблизить довгоочікуваний початок весни.