Вівторок, 28 Травня

5 нових українських гуртів, які варто послухати

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

П’ять нових українських виконавців, яким пророкують популярність. O. Official, Notes, Vagabond Specter, Indytronics, OY Sound System

O. Official

Київський електронний колектив [O] буквально днями представив дебютний україномовний ЕР “Самий сік”. Музиканти випускаються на лейблі Івана Дорна «Мастерская».

Виступ дуету на фестивалі Atlas Weekend відбувався на сцені, повністю відведеної під вихованців музиканта, і всі, хто бачив це шоу наживо, не змогли залишитися байдужими. Їх мелодії чіпляють, а вокалістка Ольга Чернишова заворожує не тільки красивим голосом, а й зовнішнім виглядом.

Notes

Дніпровська сінті-поп група Notes відкривала East Stage 1 червня. Найчастіше музикантів, які виступають так рано, приходить послухати зовсім небагато людей. Але це і є головною помилкою.

Цей колектив безумовно заслуговує уваги до себе. Ліричні, місцями трохи моторошні і проникливі, мелодії в легкому рок-звучанні із значними вкрапленнями електроніки, доповнюються яскравим поєднанням чоловічого і жіночого україномовного вокалу.

Музиканти активно ростуть і в цьому році змогли потрапити не тільки на Atlas Weekend, але і на Файне Місто. Скоро про них дізнається набагато більше людей, можна не сумніватися.

Vagabond Specter

Один з найбільш космічних гуртів Києва, Vagabond Specter, став яскравим відкриттям Atlas Weekend 2017 для багатьох відвідувачів.

Музиканти грають якісний інді-рок, який, часом, не відрізнити від творчості західних зірок. Крім того, у хлопців виходить влаштовувати справжнє шоу під час своїх виступів, що зовсім не дивно, адже кожен учасник цього музичного квартету є повноцінним досвідченим музикантом з величезним багажем досвіду.

Indytronics

Київський інді-колектив Indytronics вже досить відомий у вузьких колах. Цього року хлопці брали участь в конкурсі IndieFields. Вони пройшли в топ-6 фіналістів, обійшовши майже 500 учасників, а після стали переможцями, тим самим отримавши не тільки запис в студії Istok і співпрацю з Music Hub, а й можливість виступити на Atlas Weekend.

Якщо вам не вдалося почути їх наживо, обов’язково запам’ятайте цих хлопців – вони ще нагадають про себе.

OY Sound System

Автентичний молодий бенд OY Sound System – це нова музична ідея братів Галевич, відомих своєю роботою зі знаменитими ДахаБраха.

У творчості цього колективу переплітається величезна кількість жанрів – часом досить несподіваних: від дабу, басса до електронного року і реггі.

Джерело: Еспресо