Вівторок, 9 Серпня

30 речей, які потрібно припинити з собою робити

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Як сказала Марія Робінсон, “Нікому не дано повернутися в минуле, щоб змінити його, зате кожен може почати все спочатку, щоб створити новий фінал”. Але перш за все вам потрібно припинити робити те, що може вас зупинити.

І ось з чого можна почати:

1. Припиніть проводити час не з тими людьми. Життя занадто коротке, щоб проводити її з людьми, які вичавлюють вас дотла. Якщо хтось хоче, щоб ви були присутні в його житті, він подбає про вас. Вам не доведеться боротися за місце. Ніколи не чіпляйтеся за тих, хто постійно нівелює вашу цінність. І пам’ятайте, що ваші справжні друзі – це не ті, хто підтримує вас, коли ви і так на коні, а ті, хто залишається поруч, коли справи у вас погано.

2. Припиніть тікати від своїх проблем. Зустрічайте їх обличчям до обличчя. Ні, це не буде легко. У світі немає істоти, здатної ідеально тримати удар. Від нас не вимагається моментально вирішити всі проблеми. Ми просто інакше влаштовані. Ми створені так, щоб засмутитися, засмутитися, випробувати біль, можливо, навіть впасти. У цьому і є сенс життя – стикатися з проблемами, вчитися, адаптуватися і зрештою вирішувати їх. Саме це і робить нас людьми.

3. Припиніть брехати самим собі. Наше життя може покращитися лише тоді, коли ми дозволяємо собі ризик, і перший наш обов’язок – це бути чесними із самими собою.

4. Припиніть відсувати свої потреби на задній план. Найстрашніше втратити себе, вкладаючи занадто багато в любов до когось іншого і забуваючи про власну винятковість. Ні, не залишайте інших, але допоможіть й собі. Якщо існує відповідний момент, щоб почути себе і зробити те, що для вас дійсно важливо, то цей момент настав.

5. Не намагайтеся бути кимось іншим. Одне з найскладніших завдань у житті – це бути самим собою у світі, який намагається зробити вас схожим на всіх інших. Хтось завжди буде гарнішим, хтось завжди буде розумнішим, а хтось завжди буде молодшим, але вони ніколи не будуть вами. Не намагайтеся змінити себе на радість людям. Будьте собою і ті, хто вам дійсно потрібен, полюблять вас таким, яким ви є.

6. Припиніть триматися за минуле. Ви не зможете почати новий розділ свого життя, поки будете перечитувати попередній.

7. Припиніть боятися зробити помилку. Робити щось і помилятися – як мінімум у десять разів ефективніше, ніж нічого не робити. Кожен успіх несе сліди минулих невдач, і кожна невдача веде до успіху. Зрештою ви набагато більше будете шкодувати про те, чого ви НЕ зробили, а не про те, що зробили.

8. Припиніть лаяти себе за минулі помилки. Ми можемо любити не ту людину і оплакувати свої помилки, але навіть якщо все йде не так, одне можна сказати точно: помилки допомагають нам знайти правильну людину і правильні речі. Ми всі помиляємося, боремося і навіть оплакуємо помилки минулого. Але ви не ваші помилки, ви не ваша боротьба, ви – тут і зараз маєте можливість вибудувати свій день і своє майбутнє. Що б не сталося у вашому житті, це готує вас до ще одного кроку в майбутнє.

9. Припиніть намагатися купити щастя. Багато чого з того, що ми хочемо, коштує дорого. Але правда полягає в тому, що речі, які дійсно роблять нас щасливими – любов, сміх і робота над своїми почуттями – абсолютно безкоштовні.

10. Припиніть шукати когось, щоб стати щасливим. Якщо ви незадоволені собою, своєю особистістю, то і довгострокові відносини з кимось не зроблять вас щасливішими. Потрібно створити стабільність у своєму житті, перш ніж ділитися нею з кимось ще.

11. Припиніть байдикувати. Не роздумуйте занадто довго, інакше ви створите проблеми навіть там, де їх не було. Оцінюйте ситуацію і робіть рішучі дії. Ви не зможете змінити те, якщо відмовляєтеся чинити опір. Будь-який прогрес пов’язаний з ризиком. І тут важлива послідовність.

12. Припиніть думати, що ви не готові. Ніхто і ніколи не відчуває себе готовим до чогось на 100%. Більшість серйозних можливостей змушують нас вийти за межі нашої зони комфорту, а значить, ми дійсно будемо відчувати дискомфорт.

13. Припиніть втягуватися у відносини через неправильні причини. Стосунки потрібно будувати з розумом. Краще бути наодинці, ніж у поганій компанії. Не потрібно поспішати з вибором. Якщо щось має статися, воно станеться – в ​​потрібний час, з потрібною людиною і на найкращих підставах. Поринайте в любов, коли вам того хочеться, а не тоді, коли відчуєте себе самотнім.

14. Припиніть відмовлятися від нових відносин тільки тому, що старі не працювали. У всіх, кого б ви не зустріли, є свої цілі. Хтось перевірятиме вас, хтось – використовуватиме, а деякі будуть вчити вас. Але найважливіше, що деякі з них будуть бачити в вас лише найкраще.

15. Припиніть конкурувати з усіма. Не переживайте, що інші в чомусь успішніші, анід ви. Сконцентруйтеся на досягненні власних щоденних рекордів. Прагніть до успіху в боротьбі ІЗ САМИМ СОБОЮ.

16. Припиніть заздрити. Заздрість – це мистецтво підрахунку чужих благ замість своїх власних. Запитайте себе: “Що є у мене з того, що кожен хочів би мати?”

17. Припиніть скаржитися і жаліти себе. Ви можете не бачити чи не розуміти всього, що відбувається і це може бути болісно. Але озирніться на все погане, що траплялось з вами в минулому. Ви побачите, що найчастіше це приводило вас до успіху, важливої людини, стану душі чи ситуації. Посміхніться ж! Нехай всі знають, що сьогодні ви набагато сильніші, ніж були вчора.

18. Припиніть ображатись, абоне проживайте життя з ненавистю в серці. У кінцевому підсумку ви нашкодите собі більше, ніж людям, яких ненавидите. Прощення не означає “мене влаштовує все, що ви зі мною зробили”. Воно говорить: “Я не дозволю зруйнувати моє щастя назавжди”. Прощення – це відпустити, знайти спокій і звільнити себе. І пам’ятайте, що прощати треба не лише інших людей, а й самих себе. Якщо це необхідно, вибачте себе і рухайтеся далі, щоб спробувати наступного разу впоратися краще.

19. Припиніть дозволяти іншим зводити вас до їхнього рівня. Не треба зменшувати планку, щоб відповідати тим, хто відмовляється її підвищувати.

20. Припиніть витрачати час на пояснення. Ваші друзі цього не потребують, а вороги не повірять вам в будь-якому випадку. Просто робіть так як дійсно вважаєте правильним.

21. Припиніть бігати по колу. Зазвичай час зробити глибокий вдих приходить саме тоді, коли у вас немає на це часу. Поки ви продовжуєте робити те, що робите, ви продовжуєте отримувати те, що отримуєте. Іноді потрібно дистанціюватися, щоб побачити все в правдивому світлі.

22. Припиніть нехтувати дрібницями. Насолоджуйтесь дрібницями, оскільки в один прекрасний день ви можете озирнутися назад і виявити, що це були великі речі. Краща частина вашого життя складається з незначних безіменних моментів, витрачених на те, щоб подарувати усмішку людині, яка для вас дійсно важлива.

23. Припиніть спроби зробити все ідеально. Реальний світ винагороджує НЕ перфекціоністів, а тих, хто прагне досягти своєї мети.

24. Припиніть йти по шляху найменшого опору. Життя не таке просте, особливо якщо ви плануєте досягти чогось великого. Не вибирайте легкий шлях. Зробіть що-небудь екстраординарне.

25. Припиніть робити вигляд, що все гаразд, якщо це не так. Нічого страшного, якщо ви розслабитеся на деякий час. Ви не повинні завжди бути сильним і немає необхідності постійно доводити, що все йде добре. Не потрібно переживати через те, що подумають інші – поплачте, якщо це вам потрібно: сльози цілющі. Чим раніше ви це зробите, тим швидше зможете посміхатися.

26. Припиніть звинувачувати інших у своїх проблемах. Досягнення вашої мрії безпосередньо залежить від того, наскільки ви берете відповідальність за своє життя. Коли ви звинувачуєте інших за те, що з вами відбувається, ви відмовляєтеся від відповідальності і даєте іншим владу над цією стороною вашого життя.

27. Припиніть намагатися бути всім для всіх. Це неможливо, ви просто спалите себе. Але якщо ви подаруєте радість одній людині, це може змінити світ. Можливо, не весь світ, але його світ – точно. Тому сфокусуйтеся.

28. Припиніть занадто багато турбуватися. Занепокоєння не врятує нас від завтрашніх труднощів, воно лише позбавить нас сьогоднішньої радості. Один зі способів перевірити чи варто через щось непокоїтись – це задати собі питання: “Чи буде це важливо через рік? Три роки? П’ять років?” Якщо ні, то не варто й турбуватися.

29. Припиніть фокусуватися на речах, яких ви не хочете. Зосередьтесь на тому, чого ви дійсно хочете. Позитивне мислення – один з ключових моментів великого успіху. Якщо ви щоранку прокидаєтеся з думкою, що у вашому житті сьогодні відбудеться щось прекрасне, рано чи пізно ви помітите, що були праві.

30. Припиніть бути невдячним. Незалежно від того, наскільки гарні чи погані ваші справи, прокидаючись, кожен день дякуйте за своє життя. Хтось десь зараз відчайдушно бореться за своє. Замість думок про свої поневіряння спробуйте думати про те, що у вас є.

Share.