Понеділок, 15 Квітня

18 маленьких кроків до покращення життя

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ДІМ

1. Створіть свій «Календар по очищенню Будинки від непотрібних речей», розподіливши по днях наведення порядку в різних домашніх сферах.
День 1: Розбираємо журнали.
День 2: Розбираємо DVD.
День 3. Розбираємо книги.

2. Живіть за мантрою: «Для всього є своє місце і все класти на свої місця». Спробуйте всі 10 днів слідувати наступним 4-м правилами:
1. Якщо ви щось взяли – покладіть це потім на місце.
2. Якщо ви щось відкрили – закрийте це.
3. Якщо ви щось упустили – підійміть це.
4. Якщо ви щось зняли – повісьте це на місце.

3. Пройдіться по будинку і знайдіть 100 речей, які необхідно полагодити або трохи підправити. Наприклад, поміняти лампочку, заклеїти дірку на шпалерах, прикрутити нову розетку і т.д.

ЩАСТЯ

4. Напишіть на листочку від 5 до 10 речей, за які ви вдячні у своєму житті кожен день.

5. Створіть список з 20 невеликих справ, якими вам подобається займатися і переконайтеся, що робите хоча б одну таку справу в день протягом наступних 100 днів. Наприклад, обід на лавочці в парку, гуляти ввечері в парку з собакою, малювання аквареллю і т.д.

6. Ведіть щоденник вашої психологічної балаканини – тобто записуйте ваші думки і почуття, які виникали протягом дня. Наприклад, скільки разів за день ви звинуватив себе в чомусь, наскільки ви критичні до оточуючих, скільки разів за день вам в голову прийшли позитивні думки і т.д.

7. Протягом наступних 100 днів постарайтеся добре посміятися хоча б раз у день.

НАВЧАННЯ І САМОРОЗВИТОК

8. Вибрати складну книгу, яку ви досі так і не зважилися прочитати, але хотіли. Прочитайте її за 100 днів від корки до корки.

9. Дізнавайтеся щось нове кожен день. Наприклад, назва квітки, столицю далекої країни, назва породи собаки яка вам сподобалась і т.д. А ввечері можете прокрутити в голові все те нове, що ви дізналися за минулий день, дістати словник і вивчити нове слово.

10. Перестаньте нарікати в наступні 100 днів. Негативні думки призводять до негативних результатів. Кожного разу, коли вам захочеться поскаржитися, постарайтеся зупинити себе.

11. Встановлюйте свій будильник на хвилину раніше кожний наступний день протягом 100 днів. Постарайтеся встати відразу ж після того, як продзвонив будильник, розкрийте вікна, зробіть легку зарядку. Через 100 днів ви будете прокидатися на 1,5 години раніше без особливих зусиль.

12. У наступні 100 днів ведіть «Ранкові сторінки» – простий потік свідомості вранці, який ви будете записувати в спеціальному зошиті. Це має бути першим, що ви будете робити після того, як прокинулися.

13. У наступні 100 днів постарайтеся акцентувати свою увагу на думках, словах і образах того, ким ви бажаєте стати і чого хочете досягти.

ФІНАНСИ

14. Складіть бюджет. Записуйте кожну копійку, яку ви витратите за 100 днів.

15. Пошукайте слушні поради з фінансів в інтернеті і виберіть 10 з них. Постарайтеся слідувати їм протягом наступних 100 днів. Наприклад, похід в магазин з обмеженою кількістю готівки і без кредитної картки, роблення декількох справ за одну поїздку, щоб заощадити на бензині і т.д.

16. Розплачуйтеся в магазинах тільки паперовими грошима і кладіть в скарбничку залишилася здачу після покупок. Через 100 днів порахуйте, скільки ви можете накопичити.

17. Протягом 100 днів не купуйте нічого із того, що вам не так вже й необхідне (маються на увазі досить великі покупки). Використовуйте ці гроші для погашення кредиту (якщо він у вас є) або покладіть на депозитний рахунок на пів року.

18. Протягом 100 днів присвятіть хоча б 1 годину в день для пошуку або створення джерела додаткового доходу.