Понеділок, 26 Лютого

15 фільмів, над якими плачуть навіть чоловіки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як часто ви плачете при перегляді фільмів. Що здатне викликати у вас сльози – нещасна любов, смерть близької людини, зворушливі стосунки людини і тварини чи дорослого і дитини, пише Тутка?

Ось добірка фільмів, в яких розкрито всі ці теми.

У цих фільмах розказані дивовижні історії. Вони змусять вас плакати і тремтячими руками шукати, чим витерти ніс.

1. Марлі і я.

Пара стає справжньою родиною, коли в їхньому будинку з’являється лабрадор на ім’я Марлі. Разом вони вчаться любити, миритися з недоліками один одного, створюють атмосферу любові і затишку.

Чому цей фільм змусить вас плакати?

У ньому багато кумедних і щасливих моментів. Але він також показує, як важко відпускати того, до кого сильно прив’язаний.

2. Загадкова історія Бенджаміна Баттона.

Чоловік, що народився з атрофованими ногами і зовнішністю старого, з віком стає все молодшим.

Чому він змусить вас плакати?

Тому що Бенджамін проходить цей шлях разом зі своєю коханою – Дейзі. Вона вчиться любити його, навіть коли він змінюється до невпізнання.

3. 1 + 1.

У цьому фільмі день за днем ​​разом уживаються два абсолютно протилежних персонажа: один нахабний, веселий, спритний, інший – культурний, серйозний і паралізований. Їх  відносини на роботі поступово переростають в міцну дружбу.

Чому він змусить вас плакати?

Ця пара покаже вам, що дружба не має расових і культурних перешкод, набагато важливіше вміти ділитися і вчитися один у одного.

4. Святий Вінсент.

Вінсент – п’яниця, самотній пенсіонер з незадоволеним і нестерпним характером, з ним ніхто не може порозумітися. Одного разу він зустрічає Олівера, невпевненого і самотнього сусідського хлопчика. У них зав’язується дуже незвичайна дружба.

Чому він змусить вас плакати?

Ви тільки почнете закохуватися в цих героїв і їх веселі пригоди, як все піде шкереберть …

5. Мій перший поцілунок.

Ви могли бачити цей фільм, коли вам було 10 років. Це історія кохання між сусідськими дітьми. Вона дуже зворушлива і мила.

Чому він змусить вас плакати?

Немає нічого більш сумнішого, ніж любов між підлітками, яку перервав трагічний випадок.

6. Теорія всього.

Цей фільм розповідає про життя Стівена Хокінга. Заснований він на спогадах Джейн, його дружини. Вона згадує момент їх зустрічі і період розвитку його хвороби.

Чому він змусить вас плакати?

У ньому показана не тільки геніальність Хокінга, але і його людські якості. Більш того, ви побачите, наскільки сильна любов, коли життя на етапі боротьби з хворобою.

7. Станція «Фрутвейл».

Саме на цій станції поліцейський застрелив Оскара Гранта – звичайного чорношкірого хлопця, який обожнював свою дочку, був хорошим сином і другом.

Чому він змусить вас плакати?

Фільм намагається показати вам інтимну сторону життя Оскара Гранта, який намагається знайти свій сенс у житті.

8. Вгору.

70-річний дідусь, який спокійно живе далеко від суспільства, зустрічає непосидючого хлопчика, який змінює його життя і допомагає йому виконати мрії.

Чому він змусить вас плакати?

Плакати ви будете на моменті, коли старий почне згадувати минуле, – це найсумніша і найкрасивіша історія в усьому мультфільмі.

9. Все, що у мене є.

Ця стрічка заснована на реальних фактах. Хвора на рак Лорел починає юридичну битву: вона хоче, щоб Стейсі, її подруга, мала право отримувати її пенсію.

Чому він змусить вас плакати?

Ви побачите, як любов може протистояти законам, правилам суспільства і забобонам.

10. Як божевільний.

Закохану пару розділяє відстань, яку вони не в силах подолати – у дівчини Анни проблеми з в’їздом до США, де живе її хлопець. Вони змушені рідко бачитися і підтримувати відносини на відстані.

Чому він змусить вас плакати?

Фільм нагадає вам про складнощі, які нерідко псують найкращі відносини. Але розірвати їх виявляється не так просто.

11. Хлопчик в смугастій піжамі.

Два хлопчика, два різних світи зустрілися біля колючого дроту концентраційного табору. Один – син начальника табору, інший – жертва репресій. Як не дивно, вони стають друзями.

Чому він змусить вас плакати?

Діти не знають, що таке концентраційний табір, війна або “єврейське питання”. Вони просто дружать.

12. У диких умовах.

Крістоферу набридло міське життя, він вирішує покинути суспільство заради возз’єднання з природою. Спочатку все йде чудово, але в якийсь момент пригода стає небезпечною для його життя.

Чому він змусить вас плакати?

Тому що герой змусить вас побачити світ іншими очима.

13. Хатіко: найвірніший друг.

Ця історія дружби людини і собаки стала відомою на весь світ. Дивовижний випадок неймовірної відданості, яку проявив Хатіко, здатний довести до сліз будь-яку людину.

Чому він змусить вас плакати?

Ви побачите, наскільки сильною може бути зв’язок між твариною і людиною.

14. Куди приводять мрії.

Кріс і Енні – ідеальна подружня пара, у них є син і дочка. Їхня сім’я стикається з жахливими випробуваннями і втратами.

Чому він змусить вас плакати?

Події в цьому фільмі відбуваються в двох світах – реальному і потойбічному. Ви зможете уявити собі, якою може бути життя померлих, куди вони йдуть від нас.

15. Життя прекрасне.

Єврейський в’язень щосили намагається вижити в нацистському концентраційному таборі і врятувати не лише життя, а й психіку свого сина. Він придумує історію про місце, де вони знаходяться, тому його син впевнений, що життя прекрасне.

Чому він змусить вас плакати?

По-перше, це зворушлива історія любові між матір’ю і батьком дитини. З іншого боку, фільм показує, як любляча людина може захистити вас від болю і насильства.