Неділя, 26 Травня

14 освітніх каналів на YouTube

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Способів пізнавати навколишній світ і вчитися чомусь новому безліч. Один з простих, а найголовніше, безкоштовних – переглядати цікаві освітні ролики на каналах YouTube. Пропонуємо 14 каналів, які допоможуть розширити кругозір і дізнатися багато всього цікавого.

– Crash Course:
інтенсивний курс по світовій історії, представлений Джоном Гріном, охоплює 15000 років людської цивілізації.

– Deeps Sky Videos: відеокурс про дослідження космічних об’єктів.

– Intelligent Channel: відомі діячі в галузі освіти, мистецтва і культури обговорюють актуальні теми. Інтерв’ю з акторами, режисерами, письменниками і музикантами.

– Khan Academy: освітній ресурс, заснований випускником Гарварду, пропонує безкоштовні уроки онлайн за найбільш різноманітними напрямами.

– Numberphile: призначений для людей, які люблять цифри. Автор блогу Бреді Харан обговорює історії, які стоять за цифрами.

– MinutePhysics: на цьому каналі американський фізик Генрі Рейх спритно використовує забавні і смішні описи, щоб пояснити досить складні наукові поняття і ідеї всього за 60 секунд.

– Science Channel: популярний науковий канал для тих, хто цікавиться космосом, науковими відкриттями і новими технологіями.

– TED-Ed: містить велику відеобібліотеку з уроками. Новий урок з’являється щодня, а на вихідних проводяться дебати по темі.

– The Metropolitan Museum of Art: один з найпрестижніших музеїв – Метрополітен – пропонує зануритися в світ історії мистецтва.

– ASAP Science: на цьому каналі відповідають на різні хвилюючі людство питання: наприклад, чому діти здаються нам такими милими, і чи можуть відеоігри зробити нас розумнішими. Стиль анімації дозволяє пояснити складні речі простою і доступною мовою.

– National Geographic: ресурс містить інформацію про дику природу, природознавство, археологію та багато іншого.

– Veritasium: автор блогу із захопленням розповідає, як влаштовані найрізноманітніші речі. Захоплюючі демонстрації законів фізики переплетені з інтерв’ю з ученими і дискусіями про проблеми науки.

– Vsauce: автор каналу Майкл Стівенс береться за абсолютно різні аспекти нашого життя і доступно пояснює, чому все відбувається саме так, а не інакше.

– Discovery Channel: чудовий освітній ресурс, що розповідає про світову науку, природознавство, антропологію, географію і техніку.