П’ятниця, 30 Вересня

11 українських YouTube каналів, які варті вашої уваги

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Український Ютуб та блогери за останній рік стрімко розвинулися та набирають далі обертів. Тепер значно легше знайти теми, які вас цікавлять саме українською мовою. Ми зібрали кілька каналів про науку, кіно, життя, подорожі та політику, які змусять вас “залипнути” у вільний час.

Сподіваємось, ви знайдете щось корисне для себе та інших. Приємного перегляду!

1. Ukraїner

Унікальний для України медіа-проект, що має на меті шляхом ретельних досліджень переосмислити історичні особливості та культурні коди власних земель; етнографічні, географічні, антропологічні цікавинки, хто МИ є. Творці під час першої своєї експедиції відвідали усі 16 регіонів нашої країни та розповісти пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей та мистецтво. Про новаторів та експериментаторів, про агентів змін та перетворення просторів.

2. Клятий раціоналіст

Клятий раціоналіст — відомий ютуб-канал з контентом просвітницької тематики, пропагандою критичного мислення та наукового підходу. Автор каналу робить дуже якісні відео про популярні міфи в які вірить, напевно, кожен із нас. Слід додати, що свої відео Клятий раціоналіст приправляє долею гумору та іронії, а це робить їх ще цікавішими та доступнішими для широкого загалу.

3. Двоколісні хроніки

Двоколісні хроніки – це реальна подорож та справжні пригоди, а не зрежисоване тревел-шоу зі знімальною групою. Автори знімають все самі та показують світ таким, яким його бачать. “Ми – музиканти гурту “Фолькнери”, Володимир Муляр, Ярина Квітка та наш малюк Марко, що народився в подорожі Мандрівка триває від жовтня 2014 року, а від лютого 2017-го транслюється на телебаченні.”, – діляться мандрівники.

4. Телебачення Торонто

Ви точно маєте знати й бачити критичну оцінку новин від Майкла Щура і команди щотижня. Знижує рівень паніки.

5. Geek Journal

Тут ви зможете знайти огляди українських та світових фільмів, актуальні новини зі всього світу та ще багато цікавого контенту.6. Книга-мандрівка Україна

Героями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці, об’єкти та події — на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Події перших п’яти серій відбуваються у Харкові та Римі, в Одесі та Гватемалі, на Полтавщині та Нью-Йоркщині!

7. Стерненко

“Україна — дивовижна країна. Тут постійно відбувається щось незвичайне і часто абсурдне. Особливо в політиці. Тому я не можу мовчати і викладаю на цьому каналі відео зі свого життя та веду блог на політичну (і не тільки) тематику.”, – розповідає про свій канал хлопець, що став відомий через відбиття трьох збройних нападів одеської мафії.

8. Пропоходи

“Бігаємо в гори з сучасним спорядженням та розповідаємо про наші враження від останніх досягнень в світі полегшеного туристичного екіпірування. В гори ходити просто!”, – так про себе розповідають автори каналу. “Про походи” стане справжнім скарбом для усіх, хто цікавиться темою мандрів. Окрім оглядів різноманітного екіпірування, Ви знайдете цікаві відео про подорожі Ісландією, Кіпром, Румунією, Канарами та, звичайно, Карпатами.

9. OmTV UA

Історія, політика, новини, гостра аналітика, гумор – усе українською мовою. Канал справді вартий уваги.10. імені Т.Г. Шевченка

Тут ви знайдете цікаві відео на тему історії України (УПА, ОУН, Козаки, Прапор, Герб, Гімн, Бандера, Шухевич, Міхновський, Атило, Сірко, Шевченко). Ведучі: Брати Капранови – українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі.

11. Цікава наука

Переклад і озвучення науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.

Share.