1000 об’єктів бюджету розвитку Львова 2018 року на одній карті

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Команда ЛКП «Міський центр ІТ» презентувала оновлення на Геопорталі Львова. Відтепер на сайті можна переглянути карту, на якій відображено понад 1000 об’єктів міста, роботи по яких фінансуються на кошти бюджету розвитку у 2018 році, пише прес-служба міста.

З метою забезпечення зручності використання карти, є панель з фільтрами. З її допомогою проекти можна відібрати за різними ознаками: бюджетний рік (на Геопорталі також опублікована інформація про об’єкти, що фінансувались у 2017 році), категорія проекту (сфера життя міста, в рамках якої реалізовується проект: транспортна інфраструктура, освіта, житло, охорона здоров’я тощо), спосіб виконання проекту (капітальний ремонт, реконструкція, будівництво тощо), розпорядник коштів (структурний підрозділ Львівської міської ради, який відповідає за впровадження проекту). Завдяки застосуванням цих фільтрів, можна цільово обирати ту інформацію, яка є найбільш цікавою.

Окрім того, обравши конкретний проект на карті, можна детальніше ознайомитись з інформацією про нього: назва проекту, адреса його розташування, категорія, до якої він належить, хто є розпорядником бюджетних коштів щодо робіт по цьому проекту, яка сума коштів передбачена в бюджеті розвитку на 2018 рік, а також скільки коштів уже витрачено (станом на початок вересня 2018 року).

Детальніше ознайомитись з картою об’єктів бюджету розвитку можна за посиланням: map.city-adm.lviv.ua

Також нагадуємо, що інформація про бюджет міста у форматі відкритих даних опублікована на Порталі відкритих даних Львова (https://opendata.city-adm.lviv.ua/), з основними показниками виконання міського бюджету можна ознайомитись на сайті «Панель міста» (https://dashboard.city-adm.lviv.ua/), а чатбот LvivCityHelper у меседжері Telegram (http://t.me/lviv_city_helper_bot) допоможе відшукати інформацію про ремонтні роботи у місті за конкретною адресою (назва вулиці).

Share.