Неділя, 25 Вересня

10 хороших книг по саморозвитку

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

1. “7 навичок високоефективних людей” Стівен Кові 

Мабуть, цю книгу можна назвати основою успішного і щасливого життя. Цю книгу колишній президент Америки, Клінтон, називає настільною книгою кожної успішної людини. Це неймовірний концентрат знань, досвіду і мудрості, який написала просто велика людина.

2. “Думай і багатій” Наполеон Хілл 

Ця книга є результатом 20-річного дослідження успішних людей, таких як Генрі Форд, Томас Едісон, Ендрю Карнегі, і багатьох інших. Зверніть увагу, що книга називається, не «Плідно працюй і багатій”, а “Думай і багатій”!

3. “Як завоювати друзів і впливати на людей” Дейл Карнегі 

Ця книга дасть вам розуміння правильних принципів спілкування з людьми – класика жанру.

4. “Багатий тато, бідний тато” Роберт Кіосакі 

З цієї книги ви дізнаєтеся про гроші багато нового, вона буквально переверне ваше уявлення про них. Йдеться про ставлення багатих і бідних людей до грошового питання.

5. “Квадрант грошового потоку” Роберт Кіосакі 

Це продовження бестселера “Багатий тато, бідний тато”, більш глибокі і серйозні роздуми, читати обов’язково!

6. “Шлях до величі. 101 урок, як домогтися успіху в роботі і ще більшого успіху в житті” Робін Шарма 

Це 101 неймовірно надихаюча і мудра записка від Робіна Шарми, великого лідера і тренера вищого керівництва найбільших корпорацій в світі, наприклад, NASA.

7. “Досягнення максимуму. 12 принципів” Брайан Трейсі 

Ця книга представляє собою повне керівництво по досягненню максимуму, в якій би то не було області, книга грунтується на принципах “7 навичок” і “Думай і багатій”, і так само містить багато нових ідей, і, що найголовніше – з практичними завданнями!

8. “До біса все, берися і роби!” Річард Бренсон 

Це нереально надихаюча книга від фантастичної людини, яка має сотні бізнесів: від ресторанів, клубів, до своїх авіаліній, островів і навіть космічних подорожей! Загляньте в розум цієї, по-справжньому великої людини!

9. “8 навик” Стівен Кові 

Це дуже сильна книга. Вона дозволяє розкрити свій потенціал, восьмий навик – це самореалізація людини. Місія – навіщо ви тут? У кожного вона унікальна. Рекомендуємо до прочитання після “7 навичок”.

10. “Доставляючи щастя” Тоні Шей 

Ця книга про те, як заснували мільярдну корпорацію буквально з нуля! Одна з кращих книг, якщо ви прагнете побудувати велике життя!

Share.