Неділя, 25 Лютого

10 хороших фільмів, щоб перезавантажитися ввечері після роботи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ви тeж любитe фaйнe кiнo, oднaк бiльшiсть вiльнoгo чaсy витрaчaєтe нa пoшyк стрiчки, нiж нa сaм пeрeгляд? Для пoдiбних випaдкiв прoпoнyємo пeрeлiк фiльмiв з хoрoшим рeйтингoм. Tyт кoжeн знaйдe тe, щo iмпoнyє для дyшi. Рoзпoчнiть тaкий сoбi кiнoмaрaфoн iз сьoгoднiшньoгo aбo зaвтрaшньoгo дня.

Мости округу Медісон

Вона – дружина американського фермера, він – вільний фотограф, давно звик жити один. Випадкова зустріч змінює їх життя раз і назавжди, але для цієї любові залишилося занадто мало часу.

Нi, цe зoвсiм нe кaзкa – цe кiнo прo Любoв з вeликoї лiтeри. Цe пригoлoмшливa aктoрськa грa Meрiл Стрiп i Kлiнтa Іствyдa (дo рeчi, вiн i вистyпив рeжисeрoм кaртини), цe нeймoвiрнa щирiсть i дyшeвнiсть. Фiльм, oбoв’язкoвий дo пeрeглядy: гoлoвнe, нe зaбyдьтe зaпaстися нoсoвими хyсткaми.

Коли Гаррі зустрів Саллі

Стара як світ історія про двох людей, які задаються питанням: чи може існувати дружба між чоловіком і жінкою? Головні герої, Гаррі та Саллі, постають перед глядачем у різних ситуаціях, а разом з ними розвиваються і їхні відносини.

Maбyть, цeй фiльм з yпeвнeнiстю мoжнa нaзвaти oднiєю з крaщих i нaйaтмoсфeрнiших рoбiт y свoємy жaнрi, a зaвдяки чyдoвiй грi aктoрiв вiн нaдoвгo зaлишиться в пaм’ятi кoжнoгo.

Життя прекрасне

Молодий журналіст Адам раптово дізнається, що серйозно хворий і його шанси на виживання рівні 50 відсоткам. Як тепер жити і чи можна вийти переможцем з гонки зі смертю?

Насправді цей фільм не стільки про хворобу, скільки про надію, справжню дружбу і віру в свої власні сили. А ще тут доречний гумор, ну і, звичайно ж, відмінний післясмак: після перегляду таких картин хочеться жити і не опускати руки.

Перший день решти життя

Картина розповідає історію однієї великої родини, а точніше, про п’ять доленосних днів у житті кожного з них. Перед переглядом краще не вдаватися в подробиці сюжету: фільм виглядає легко, він вийшов душевним, зворушливим, дотепним і буквально просякнутий французькою атмосферою. Ця історія залишає після себе легкий смуток, примушуючи глядача задуматися про себе і навколишні події.

Місце зустрічі

Щодня загадковий Незнайомець приходить до того самого кафе, щодня він вислуховує прохання людей. Ця людина може втілити будь-яке бажання в життя, але за це доведеться заплатити.

Фільм залишає багато запитань і роздумів, на які немає однозначної відповіді, зате з’являється бажання заглянути всередину самого себе і трохи подумати.

Реальні упирі

Що, якби серед нас жили справжнісінькі вампіри? Про це картина: три сусіда-вампіра Віаго, Дікон і Владислав намагаються впоратися із суворими буднями десь у Новій Зеландії. Фільм напханий колючими жартами, імпровізаціями, чорним гумором і часом навіть абсурдом – тим він і чудовий.

Тельма і Луїза

Фільм розповідає про те, як двом дівчатам, втомленим від своїх непростих буднів, вдається вирватися світ за очі. Але несподівано все розгортається зовсім не так, як вони припускали.

У картини 6 номінацій на «Оскар», а в якості режисера виступив сам Рідлі Скотт. Додайте хороший сценарій і незаяложену гостросюжетну історію, класну акторську гру і музику Ганса Циммера – ось ідеальний коктейль для гарного фільму. Так, до речі, тут з’являється молодий і гарячий Бред Пітт: одна з його перших помітних ролей у кіно.

Сабріна

Сабріна – дочка простого шофера. Вона закохана в Девіда, але любов зводить її з розуму, і батько дівчини, щоб вгамувати її, відправляє вчитися Сабріну до Парижу. Повернувшись, красуня все ще сподівається завоювати прихильність коханого, але тут на неї звертає увагу брат її обранця, Лайнус.

Здавалося б, простий сюжет, але навіть через багато років ця картина залишається еталоном для свого жанру. Неймовірно красива Одрі Хепберн, від якої буквально не відвести погляд, і прекрасно передана атмосфера тієї епохи – ось що вабить глядача.

Елізабеттаун

Молодий дизайнер на ім’я Дрю буквально в одну мить втрачає і роботу, і дівчину. Він вирішує звести рахунки з життям, але несподіване нещастя змушує повернутися до провінційного містечка. В дорозі він знайомиться з однією чарівною стюардесою.

Переконливий дует Орландо Блума і Кірстен Данст укупі з життєствердною атмосферою і дотепними жартами не залишать глядачів байдужими. Після перегляду всі проблеми здаються незначними: погляньте і переконайтеся самі.

На колесах

Фред вирішив догодити синові своєї коханої: роздобути баскетбольний м’яч з автографами улюбленої команди. Але отримати цей трофей може тільки інвалід, і тоді чоловік вирішує сісти в інвалідний візок.

Тіль Швайгер виклався в цій картині на всі сто і як не можна краще доніс до глядача головну думку: не має значення, як ти виглядаєш і які труднощі постають на шляху, набагато важливіше те, який ти всередині. Додаємо іскрометний гумор, добротний сюжет і отримуємо відмінне кіно для домашнього перегляду.