Неділя, 23 Червня

Уряд Ізраїлю вводить жорсткий карантин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Через зростання захворюваності на коронавірус Уряд Ізраїлю вводить тритижневий жорсткий карантин, починаючи з п’ятниці, 18 вересня.

Про це повідомляють ізраїльські ЗМІ.  

Під час карантину, який настане в сезон єврейських свят, ізраїльтяни повинні будуть залишатися в межах 500 метрів від своїх будинків, але можуть виїжджати на робочі місця.

Школи і торгові центри будуть зачинені, супермаркети й аптеки залишаться відчиненими.

Державний сектор працюватиме з меншою кількістю співробітників, а недержавні офіси і підприємства не повинні будуть зачинятися, якщо вони не приймають клієнтів.

“Я знаю, що ці заходи дорого обійдуться нам всім. Це не те свято, до якого ми звикли. І ми, звичайно ж, не зможемо відсвяткувати його в наших великих сім’ях”, – повідомив прем’єрміністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Нетаньяху, який зіткнувся зі зростаючою критикою в зв’язку з кризою через карантин, сказав, що доручив міністру фінансів розробити новий економічний пакет, щоб допомогти підприємствам, які постраждали від локдауну.

За даними сайту Worldometers, в Ізраїлі з початку епідемії зафіксовано 153 759 випадків коронавірусу – майже стільки ж, як в Україні.