П’ятниця, 30 Вересня

УГКЦ повідомляє про коронавірус у чотирьох священників храму на Сихові

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

За результатами вірусологічного дослідження інфікування COVID-19 виявлено у чотирьох священнослужителів парафії Собору Святого Івана Хрестителя (м. Львів вул. Зубрівська, 1г).

Про це повідомили на офіційному сайті Львівської архиєпархії УГКЦ.

У повідомленні також зазначили, що інфікування підтвердили також у двох працівників храму. У приміщенні храму провели дезінфекцію відповідно до усіх санітарних вимог.

Львівської архиєпархії УГКЦ просить дотримуватись установлених карантинних обмежень, що стосуються масових заходів, зокрема, храмових Богослужень.

“Певне послаблення карантинних заходів, передбачене у найближчі дні, не скасовує особистих заходів безпеки, яких необхідно дотримуватися. Ключовими способами вберегти себе та рідних від інфікування є збереження соціальної дистанції, обмеження особистих контактів, знезаражування рук, предметів побуту, вживання медичної маски в громадських місцях.

“У випадку захворювання просимо звертатися до компетентних органів соціальної інфраструктури. Для подолання хвороби важливим є своєчасне і правильне лікування. Поставмося відповідально до питання здоров’я, особливо серед ризиків нинішньої пандемії.

Зважаючи на зростання кількості підтверджених випадків захворювання на коронавірус, закликаємо духовенство і вірних Львівської Архиєпархії звернути на поширення недуги максимальну увагу.
Просимо ставитися зі співчуттям до інфікованих людей та єднатися у спільній молитві за недужих, медичних працівників та за припинення пандемії.”, – йдеться у повідомленні.

Share.