Понеділок, 26 Лютого

У Львові за тиждень майже втричі збільшилась кількість хворих на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У лікарнях Львова від коронавірусу зараз лікуються 94 людини. З них — двоє перебувають у реанімації. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, пише Суспільне.

За словами керівниці міського управління охорони здоров’я Лесі Кобецької, динаміка захворюваності на COVID-19 продовжує зростати. Минулого тижня у міських лікарнях від коронавірусу лікували 36 пацієнтів, станом на зараз — 94. В управлінні охорони здоров’я закликають людей вакцинуватись.

“Зараз люди активно мігрують як в межах країни, так і поза її межами, а це постійні скупчення великої кількості людей, плюс стреси і хвилювання, ослаблений імунітет. Все це сприяє швидшому поширенню інфекцій, тому невакциновані люди є у небезпеці. Тому якщо ви пропустили певне щеплення або не зробили зовсім – зробіть його за першої ж можливості”, – каже Керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.

У Львівській міській раді нагадують про необхідність дотримання карантину: масковий режим, соціальна дистанція, провітрювання приміщень та дезінфекція. Якщо з’явились симптоми захворювання, треба залишитись вдома та зв’язатися із сімейним лікарем.